Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit tudok tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tudok tenni? Hagyjam inkább?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy van egy lány 2 hete eléggé félreérthetetlen módon "nyomult" rám. Aranyos lány volt de talán még akkor nem is éreztem iránta nagyon semmit (egyébként egy vadidegen lányról van szó). Azóta kedvesen felajánlottam neki hogy esetleg nincs e kedve meginni valamit vagy sétálni azt válaszolta hogy majd még átgondolja. Azóta sem írt. Szombaton írtam neki és érdeklődtem a hogy léte felől, de arra sem válaszolt. Zaklatni sem szeretném
2019. ápr. 1. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fiúcska volt, vagy csak egy” dilis “csaj, aki a barátnőivel jól szórakozott.
2019. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Személyesen is találkoztam vele de 100% hogy lány volt és személyesen csinált félreérthetetlen dolgokat
2019. ápr. 1. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahha. Milyen félrérthetetlen dolgokat csinált?
2019. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Odabújt, dörgölőzött és hasonló dolgok.
2019. ápr. 1. 14:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt válaszolta, hogy majd átgondolja.

Hát...nagyon úgy néz ki, hogy tényleg át is gondolta

2019. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem teljesen értem miért "csinált kezdeményezés félét". Nagyon úgy tűnt bejövök neki. Aki még velem volt haverom még ő is látta.( Alapjáraton nem egy ismerkedős délutánnak indult mivel csak kondizni mentünk le haverommal és ott találkoztunk a csajjal)
2019. ápr. 1. 15:58
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 lehet neki is úgy tűnt elsőre, hogy bejösz neki. Aztán másodikra, meg már sokadikra, annyira nem biztos. Vagy csak simán félreértetted.

...de tök mindegy. Hiába filozofálsz, a tényen nem sokat változtat. Jelen állás szerint, igencsak szarik rád

2019. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy amikor ő nyomult rád, akkor te pedig félreérthetetlenül - ha nem is szavak szintjén - elutasítottad, hisz írtad, hogy akkor még nem éreztél iránta semmit. Próbálj kis időt hagyni neki, és mégegyszer megpróbálj meg közeledni felé finoman.
2019. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2019. ápr. 1. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!