Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Minél több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Minél több választ! :D

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki nagyon tetszik meg minden és énis úgy veszem le hogy bejövök neki,mert már sokszor szemeztünk :) Viszont nem kezdeményez. Csajok, a mai fiuknál már nekünk kell kezdeményezni vagy mivan ? Még nem jártam senkivel ezért nem tudom mit kéne tennem . kösz :) 16/L
2010. júl. 4. 17:18
 1/7 anonim válasza:

Hát...ma már a fiúk igen ellustultak:D

Sztem beszélned kéne vele, először csak vmi mondva-csinált ürüggyel, és majd meglátod, hogy milyen ő, és h megéri-e jobban elmélyülni:)

2010. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de vigyázz mert volt már olyan h én is azt hittem, h szemezünk és a végén rosszul jöttem ki a helyzetből:D
2010. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D mi lett ? mesélj :)
2010. júl. 4. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:

tudod lehet hogy a fiúk nem mernek kezdeményezni, azért mert ti csajok nagyon kiszámíthatatlanok vagytok! ha például adnátok egy biztos jelet amiből levágnám/ levágnánk hogy te zöld utat adsz, akkor hidd el hogy sok fiú merne kezdeményezni! De én már jártam úgyis hogy ülök a kocsmába, egy tőlem 2-3 évvel idősebb csaj ült a pultnál egyedül, és rohadt erősen,feltűnően emgem figyelt, és akkor odamentem hozzá hogy akkor mivan, lesmárolt utána lehúzta a martiniét és mondta hogy bocsi de van pasim cuki fiú és elment!!!.... szóval mondom h kiszámíthatatlanok vagytok!:)


17/F

2010. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:O júj az elég gázos :) XD na mondjuk én azért próbáltam rámosolyogni, de annyira zavarba vok h nemtom ebböl mit vesz le XD
2010. júl. 4. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja igaza van az előzőnek. Tényleg adhatnátok egyértelműbb jeleket.


20F

2010. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mijen jeleket adjunk ? Nem gondoljátok, hogy nektek is kéne jeleket adni ?
2010. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!