Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több lehet, mint a "szokásos"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több lehet, mint a "szokásos" kapcsolat? Minél több választ, nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de nekem nagyon fontos!!

Tehát, van egy pasi ismerősöm, aki a következőket csinálja:

- Mikor velem beszél, a szemembe néz, mosolyog.

- Mindig piszkál valamivel. :D

- Ha kell, megértő, azonnal észreveszi, ha rossz kedvem van, kérdezi, hogy mi a baj, és valahogy mindig felvidít. :)

- Ha van rá alkalma, keresi a társaságom, de nem nyomul!

- Több dologban kikéri a véleményem.

- Azt mondja, engem kedvel a legjobban az ismerősei közül, mert én különleges vagyok. (most csak leíom, hogy ő miket mond, nem egóból mondom. :D )

- Próbál meggyőzni, hogy nem vagyok hülye. :D

- Tavaly eléggé bunkó voltam... Nagyon összeveztünk, őt hibáztattam, mert nem csinált meg valamit, és csak utólag láttam be, hogy mekkora hülyeség volt, hiszen nem várhattam el tőle. Akkor én dühöngtem, ő próbált békíteni, hogy ne csináljak ennél is nagyobb bajt magamnak. Mikor bocsánatot kértem (tudom, hogy ezzel nem tettem jóvá), azt mondta, hogy sajnálja, "nem akart feszültséget kettőnk között", és hogy eszében sincs haragudni.

- A múltkor együtt dolgoztunk, aminek a következménye az lett, hogy összevesztem a szüleimmel. Ő pedig bocsántot kért, mondván, hogy az ő hibája. :/

Egyébként 28 éves.

Szerintetek hogy tekint rám?

A normális válaszolóknak nagyon köszönöm!


2010. dec. 14. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd:) kell ennél több?
2010. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az... érdekes. Nem egyszerű helyzet. :D
2010. dec. 14. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy??


amúgy biztos, hogy többet akar ,mint barátság. tetszel neki.

2010. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

16 vagyok...

Lehet elítélni, nem kötelező engem támogatni, de szeretném, hogy a véleményeteket - bármi legyen is az - normálisan, emberhez méltó módon fogalmaznátok meg. Köszönöm. :)

2010. dec. 14. 20:15
 5/8 anonim ***** válasza:

szerelmes beléd


nem ítéllek el de gerontofil vagy.

2010. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Felfogás kérdése. Szerintem nem. Mondjuk én csak azt szeretném megtudni, hogy szerintetek ő mit érez, a többi részletkérdés. :)
2010. dec. 15. 19:30
 7/8 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle
2010. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a fajta ember, aki odaáll a másik elé azzal, hogy "Szia. Szeretsz?". Mindent meg tudunk beszélni, de ezzel nem próbálkoznék. :)
2010. dec. 16. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!