Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy igazi különc, egy indivídu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi különc, egy indivídum az sosem fogja megtalálni a párját?

Figyelt kérdés

20-on éves férfi vagyok, és hát meglehetősen szokatlan életet élek, legalábbis a többség kívülről így látja. Jól elvagyok a bőrömben, derűsnek, kiegyensúlyozottnak tartom magam. Mindig azt csinálom, amihez kedvem van, sosem érdekelt, h ki mit gondol rólam. Bárhova leraknak engem,ott jól érzem magam, mindenben megtalálom az élet apró örömeit, szeretek élni, jókat enni, utazgatni, sportolni. Könnyen alakítok ki kapcsolatokat, sokféle emberrel jól kijövök, mert mindenkit úgy fogadok el, ahogy van, senkit nem akarok megváltoztatni, senkit nem bántok, senkinek nem akarok rosszat, nincs bennem irigység. Felőlem legyen mindenki boldog,nekem attól nem lesz rosszabb. Az emberek általában szeretik a társaságom, viszont úgy igazán közel nem engedek magamhoz senkit, néha szükségem van szabad térre. Sikeres vagyok, jól élek, tele vagyok célokkal és szinte bármit el tudok érni, igen széles az érdeklődési köröm. Szeretek másoknak segíteni, és nem várok cserébe semmit, sőt legszívesebben titokban segítek.

Érzem, hogy más vagyok, mint az emberek úgy általában, ezt sokan meg is jegyzik. Sokan irigyelnek, mások csodálnak, pedig én csak egy életszerető ember vagyok,semmi több. Sok lány tetszik, és van néhány,akiket kedvelek is,de olyan nincs,aki mellett úgy komolyan elkötelezném magam. Nem tudom, hogy ez azért van e, mert ilyen különc a személyiségem, vagy egész egyszerűen csak még nem találoztam olyannal,aki úgy rendesen megfog.


2018. dec. 20. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bojler Karacsonyi
2018. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Bojler Karácsonyi Masnival eladó. Kicsit rozsdás, viszont nem működik.
2018. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%

Bocsánat, de szerintem valami álomvilágban élsz, tele van ellentmondásokkal a kérdésed. Szerintem pont annyira vagy boldog, mint a többi "furcsa" ember. Semennyire.


De a kérdésre: kizárt dolgog, hogy valaha is találjon bárkit is. Ha lenne is, az is összejött már valami hernyó hipsterrel.

2018. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmi különcséget nem fedeztem fel abban, amit magadról írtál, így aztán a kérdés is értelmezhetetlen
2018. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát úgy igazán nem vagyok boldog, de boldogtalan sem. Csak simán kellemesen elvagyok, mint hal a vízben.
2018. dec. 20. 20:10
 6/17 anonim ***** válasza:
És te hogyan viszonyulsz a saját úgymond "különutasságodhoz", kérdező? Büszke vagy rá, netán identitásképző elem, semlegesen, vagy esetleg teher?
2018. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Milyen szaloncukrot favorizáltok idén?
2018. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Semlegesen viszonyulok ehhez. Tárgyilagosan megállapítottam, hogy ilyen vagyok és kész, végül is mindenki indivídum a maga módján, csak nem mindenki lóg ki úgy a sorból, hogy azt mások is észreveszik.
2018. dec. 20. 20:13
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocs kérdező, hogy belerondítunk a csodálatos eszmefolyamba, de mindenki hajlamos különlegesnek és különcnek gondolni magát :D

Az emberek tökegyformák, ha éhesek esznek, ha egyéb bajuk van azt igyekeznek orvosolni.

2018. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez igaz, csak nekem mindeki mondja ,h különc vagyok,a családom, a barátaim,kollégáim, volt egyetemi évfolyamtársaim.
2018. dec. 20. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!