Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezhet 23 éves férfi és 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet 23 éves férfi és 28 éves nő között igazi szerelmi kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ebben a korban azt szokták mondani hogy nagy a szakadék mások a célok stb. Valakinek van ilyen felállással tapasztalata? Nem tartom magamat komolytalannak buliból kinőttem már van rendes állásom egyedül lakok sportolok stb. Ránézésre nem látszik korkülönbség a lány nem néz ki 28 évesnek. Sok a közös bennünk nagyon megkedveltem őt és néha azt érzem ő is engem.

2019. jan. 6. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs para.
2019. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Munkatársam 21 éves csaj..28 éves barátja van szóval asszem megválaszoltam:D


Talán hülye példa de keress rá "Aaron Johnson"..nézd meg hány éves a felesége...és ez nem hinném h vajna timis kapcsolat lenne...

2019. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Debreceniek vagytok?
2019. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Ebben a korban azt szokták mondani hogy nagy a szakadék mások a célok"


Azt inkább akkor írják, amikor 28 éves pasi tinilányokra csorgatja a nyálát. Ebben a korban nem gáz, bár ez a felállás kicsit szokatlan, hogy a csaj idősebb. Honnan veszed, hogy tetszel neki? Nekem is van amúgy egy 28 éves lány ismerősöm, aki kinézetileg kb. 20, hangja meg mint egy 13 évesnek, csak agyilag is annyi sajnos, ahogy a szociális készségeit meg viselkedését elnézem

2019. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Ahogy látom a vesszőkből is kinőtted magad. A lány magát minősíti, ha 28 évesen egy ilyen ostobával összejön. :)
2019. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerosom pont ilyen korban jött össze baratnojevel, 5 éve. Azóta házasok, most várják a babát, nagyon jól megvannak.
2019. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Úgy akartam írni, hogy nem csak ő volt 23, hanem a lány is 28.


Előző voltam.

2019. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Simán, de azt hittem,ide csak felnőtt (szellemileg is felnőtt) emberek járnak, akik ilyen kérdést fel sem tesznek...

Szerelemben nincs korhatár. Mindketten felnőttek vagytok. Attól, hogy te fiatal felnőtt férfi vagy még lehetsz normális, felelősségteljesen gondolkodó. Ennyi évesen nem mindenki egyforma, sőt valaki még 28 évesen sem. Az igaz, hogy nagy átlagban a 23 éves még nagyon fiatal, legtöbb úgy váltogatja a barátnőit, mint más 33 éves a zokniát, de kivételek akadhatnak:)

2019. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

35 % igen ismerjük egymást?

44 % a vesszőkből nem nőttem ki hanem sose éreztem igazán hova kell tenni őket hova nem ezért inkább elhagytam őket. A beszédemen nem lehet érezni és szerintem ez legyen a legnagyobb "ostobaságom nem?? Ettől függetlenül szerintem érthető amit írok nem szokták szóvá tenni.

Mindenki másnak köszönet a valaszokért. Utolsó igazad amit írsz nem is jól fejeztem ki magam a kérdésben. Persze hogy lehet igazi szerelem az lehet még nagyobb különbséggel is. De azt hiszem csak áltatom magam vele kapcsolatban. Kérdezte valaki hogy miből gondolom hogy tetszek neki. Nem biztos hogy tetszek neki és amíg nem kapok tőle valamilyen konkrét visszajelzést addig félek kicsit elhívni is. De gyakran találkozunk mert most egy helyen lakunk. Nem akarok beégni.

2019. jan. 7. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!