Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható indok, ha a párom ezért nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Már nem vagyunk olyan fiatalok (28,31) és sosem árult zsákbamacskát, mivel már a kapcsolatunk elején beszélt róla, hogy neki a szülés nem szerepel a tervei között. Ezt el is fogadtam,mert én magam sem vagyok egy apatipus,teljes az életünk így ketten is. Viszont az indoka számomra meglepő és kicsit mondvacsináltnak tartom. Az egyetlen ok amiért nem szeretne gyereket, hogy kicsi a fájdalomtűrő képessége. Nem szeretném, ha mondjuk 3-4 év múlva jönne rá, hogy ez nem olyan nagy oka és leküzdené a fájdalmat, mert nekem már most is majdnem keső lenne a családalapítás. Már most is érzem magamon, hogy nem vagyok fiatal, nincs úgy türelmem semmihez,mint 25 évesen mondjuk.

Szerintetek ez nem olyan indok, ami néhány év múlva megváltozhat?


2018. szept. 19. 12:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
46%

Nekem több okom is van rá, hogy miért nem akarok gyereket, de köztük van maga a szülés is... Nem tudom, te mit szólnál, ha egy akkora valami jönne ki egy testnyílásodon :D


Azt nem értem, ha csak ez az egy oka van, hogy nem akar... Császár nem jöhet szóba?

2018. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
3%

Nem fog megváltozni, mert az alakját félti. Nem a fájdalom miatt.


28 évesen azért alapból egy nőben már kialakul a gyermek utáni vágy.Már ha van.

2018. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
21%

"már a kapcsolatunk elején beszélt róla, hogy neki a szülés nem szerepel a tervei között. Ezt el is fogadtam,mert én magam sem vagyok egy apatipus,teljes az életünk így ketten is"

Miért csinálsz problémát, ha nincs? Az indok valóban nem komoly, hiszen epidurálissal lényegében fájdalommentes a szülés.

2018. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
19%
#1 Az a valami valaki. A gyereked.
2018. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
77%

#4

Azért valljuk be hülyén hangzik, hogy "valaki kijön belőled".

Mindenbe bele kell kötni? :D

2018. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
12%
#5 Nekem az fura, hogy valaki úgy beszél a születő kisbabájáról, mintha egy tárgy lenne. Még ha képzletbeli is az esemény.
2018. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Off de 31 évesen ne temesd már magad. Úgy írsz magadról, mintha valami végét járó nyugdíjas lennél.
2018. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
69%

Igen, eléggé elfogadható. Fogalmad sincs, hogy mekkora fájdalommal jár ez. Nem fér a fejembe, hog hogy mered ezt megkérdőjelezni.

Mindenki más miatt nem akar gyereket. Ezt nem szabad megkérdezőjelezni. Az ő döntése.

2018. szept. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
26%

#6

Nekem meg fura, hogy a születő gyerekről úgy beszélnek, mint egy felnőtt emberről. Mégse kötök bele azokba, akik "valaki"-ként hivatkoznak rá. :)

2018. szept. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

#4 A probléma nem az,amit bemásoltál. Hanem, hogy néhány év múlva meggondolhatja magát, de nekem az már lehet késő lesz. Tudom, hogy manapság sokan vállalnak gyermeket a 30as éveikben, de tudom magamról, hogy én nem ez a tipus vagyok. Nem tudom magam elképzelni 38-40 évesen, hogy tanítom bicajozni,focizok vele, játszok a parkban vele vagy esetleg, hogy lesz türelmem tanulni vele az ABC-t.

Nem kifejezetten a szüléstől tart, hanem az egész terhesség alatti fájdalmak/kellemetlenségek tartják vissza.

2018. szept. 19. 12:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!