Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Remélhetem, hogy komolyat akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remélhetem, hogy komolyat akar?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki külföldön él, de az ünnepere haza jött. kb 1 hónap múlva fog vissza menni. A napokban rám írt és ismerkedni kezdtünk. Találkozni is találkoztunk. Viszont most bizonytalan vagyok vele kapcsolatban, hogy mik a szándékai. Mert ahogy viselkedik velem nem azt mutatja, hogy talán csak egy kis szórakozásra vágyik.. Nem kezdeményezett még, a kezem se fogta meg. Viszont nagyon aranyos dolgokat tud mondani, és gyakran keresné a társaságom..Nincs bátorságom így konkrétan rákérdezni a szándékaira, ezért csak a viselkedéséből próbálom leszűrni a dolgokat.. Szerintetek?

2018. dec. 12. 16:12
 1/5 Zzzz90 ***** válasza:
50%

Tényleg megéri ezen agyalni? Ő külföldön él, te nem.

Milyen kapcsolatra számítanál ilyen felállásban?


Főleg, ha annyi bátorságod sincs, hogy megkérdezd. Ilyen kapcsolat csak akkor működhet, ha minden klappol. Nincsenek egyikőtökben sem kételyek. Nem féltek beszélni a másikkal, bármiről is legyen szó.


Nem lebeszélni akarlak, csak gondold ezt végig mielőtt belezúgsz a srácba és nehéz lesz elengedni.

2018. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy nem végleges a kint léte, valamikor haza fog költözni. Ezért gondoltam bele, hogy addig ha mégis komolyak lennének a szándékai, akkor távkapcsolatban gondolkozna.
2018. dec. 12. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs bátorságom így konkrétan rákérdezni a szándékaira, ezért csak a viselkedéséből próbálom leszűrni a dolgokat"


Belegondoltál már, hogy ez mekkora őrültség?

Létrehozol magadban egy illúziót, amit annak gondolsz, amit ő gondol, majd ennek az illúziónak a mentén elkezdesz cselekedni, és ebből létrehozod a reakcióidat, szándékaidat.

Csak gondolj bele józan paraszti ésszel, hogy milyen abnormális dolog ez.

Az őszinteségen és igazságon kívül nincs más út. Vagyis van, de az nem is út, hanem zsákutca, és csak szenvedést szülsz vele. Nem csak magadnak, de másoknak is.


Egyébként azért nem mered megkérdezni tőle, mert boldogtalan vagy, és félsz a választól. Magad is leírtad, hogy félsz. Csak szerintem magad sem tudod, hogy mi a félelmed forrása, mert még magad se gondoltál bele, hogy honnan ered ez a félelem. Félsz attól, hogy ha nem akar komolyat tőled, akkor elveszik a pillanatnyi boldogságod, az örömöd, ami belőle származott. Abból az érzésből, hogy van valaki az életedben, akinek a szemében fontosnak gondolhatod magad. Ha fel akarod oldani ezt a félelmet, akkor figyeld meg magadban, kutasd fel az okát.

Én ugyanezen az úton jártam, és rengeteg fájdalmat teremtettem magamnak és másoknak.

2018. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez betalált. Igaz. Félek, hogy elillan ez a kis boldogság.
2018. dec. 12. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ez betalált. Igaz. Félek, hogy elillan ez a kis boldogság."


Ha felismerted az okát a félelemnek, akkor onnantól már csak egy lépés, hogy ne azonosulj vele, és nem is lesz rád hatással. Persze eleinte sokszor vissza fog térni, de amiatt ne érezd magad rosszul, és fogadd el, ha visszatért. Ne harcolj ellene, mert azzal csak erősebbé teszed.

Én rengetegszer belesétáltam abba a csapdába, hogy a felismerés után nem fogadtam el, hogy újból visszatért, mert úgy gondoltam, hogy nem szabadna neki visszatérnie, és ez a nem elfogadás és agyalás még nagyobb szenvedést és fájdalmat szült bennem, mint maga az eredeti szenvedés, amit fel akartam oldani. Ez nagyon fontos. Mindig fogadd el, ami benned van, és ne érezd úgy, hogy nem kéne ott lennie annak az érzésnek, mert te már egyszer feloldottad. Ez egy csapda, amibe nem szabad belesétálni.

2018. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!