Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig kell várni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell várni, hogy egy nő kölcsönösen vonzalmat érezzen és mutasson irántam?

Figyelt kérdés

Az első lépések után mindig koptatnak, vagy nagyon nem egyertelműek, és azért mégis csak nem akarsz pofátlan lenni, úgyhogy utána nem lépsz többet.


Létezik egyáltalán olyan, hogy kölcsönös vonzalom, és hogy lépek, majd egyértelműen ő is lép, aztán megy minden simán?


2019. ápr. 7. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez nálam is gyakori:)


Van akire buknak, van akire nem, ennyi az oka.

Hogyan is lehetne valakit 1db randi alkalmával megismerni, megkedvelni? Sehogy... De nekik az kell hogy villámcsapás legyen tudod...

2019. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem mindegy, hogy koptatnak, vagy csak bizonytalanul viselkednek. Ha valaki bizonytalankodik, akkor talán még próbálkozhatsz, ha valamennyire érezteti legalább, hogy érdeklōdik irántad, aztán meg erōsödhet az érzés.

De aki az elején közömbös irántad, azzal nem érdemes többet foglalkozni.

2019. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Hát ha meg van a kölcsönös szimpátia akkor első lépésként mindig a férfinak kell lépnie csak nem egyből le rohamozva hanem apránként. Első lépés a kézfogás utána a csokolozás.

De ha ezek klapolnak utána minden megy magától.

2019. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Senki nem mondja meg meddig fogsz várni ilyenre. Van akinek többször és gyorsan bejön van akinek soha. Viszont ha neked soha akkor sajnos benned van a hiba. Mivel úgy veszem ki az esélyt megadják neked a nők csak aztán nem akarnak folytatást. Gond lehet az egyéniségeddel vagy viselkedéseddel de ez egy olyan nehéz pálya, hogy lehetetlen így látatlanban megmondani mi az, Te pedig nyilván mint más sem a saját hibáidat nehezen tudod egyáltalán észrevenni is. De valamiért mind lekoptat ezt Te is látod.


Igen van kölcsönös vonzalom..


#1 esnek pedig: megismerni egy randi alatt tényleg nem lehet senkit.. viszont eldönteni, hogy egyáltalán az illetőt meg akarom e ismerni azt el lehet dönteni egyetlen találkozás alatt is.

2019. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4 alapvetően igazad van. De netes társkeresős lányok főleg sokszor muszájból (elmondhassák,hogy voltak randizni ,ők megpróbálták) csodát várva jönnek el randizni.Várják a csodát!

Másik felük,meg a nyakamba ugrik...nem én tetszem nekik hanem ,hogy végre valaki.

2019. ápr. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elmondom hol hibázol, azt várod, hogy zöldre váltson a lámpa, de ez nem jó hozzáállás. Te hajts rá arra a nőre, aki neked szimpatikus, feszegesd a határokat, apránként mindig lépd át. Például a legelején mondjuk fél méterre ültök egymástól, akkor ülj közvetlen mellé, engedi e az 3rintést
2019. ápr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
* érint3st? Mikor már nem húzódik el, mehet az érintések feszegetése, stb. Szóval ne reagáljon, hanem te váltsd ki belőle a reakciót és az ő dolga legyen azt mondani hogy ne, amíg nem állít le, addig vedd szabadnak az utat.
2019. ápr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7 jot irt. Amig nem àllit le addig aprankent feszegesd a hatàrokat.


En altalàban tudattalanul vagyok a sràc "tükörkepe" azaz pl ha nem közelit, padon messze ül tölem, tuti nem fogok ràmàszni, ha elvàlàsnàl nem akar megölelni, tuti nem fogok megint csak én ràmàszni, ha nem csokol meg nem fogom lesmàrolni, ha nem hiv semmire hogy közelebb kerülhessen hozzam csak folyamat padokon "csövezünk" en sem fogom.

En szoban elmondom hogy szeretném ujra làtni stb, nyitott vagyok, ha tovàbbra sem lép, akkor feltételezem hogy nem vagyok neki fontos abszolut.


Most is van egy ilyen, eddig setalgatunk setalgatunk, komolyan kivancsi vagyok meddig setalgatunk mire törtenik is valami.

2019. okt. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 vagyok. Csak ismétlem ez nàlam nem "nöi praktika"meg jàtszmàzàs, meg trükk hogy en nem nypmulok, egyszerüen nem tudok màsmilyen lenni csak annyit adok amennyit kapok alapu.mégha nagyon is tetszik a srac. Nalam ez teljesen tudattalan
2019. okt. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Párválasztó agy c. könyv állítólag erről szól. Hogy a női agy mennyi és milyen idő alatt állapítja meg valakiről, hogy számára vonzó vagy sem. Tizedmásodpercekről van szó ugyanis.

Nem olvastam a könyvet, de tervezem.

Persze azért nem ennyire felszínes a világ, a külső jegyeken kívül nagyon sok minden más összetevő is szükséges és azt se hiszem, hogy mindenkinek ugyanaz a géntérkép a kiegészítője. Pl. ma mesélte valaki, hogy az ő első szerelme II. Rákóczi Ferenc volt, teljesen belezúgott egy festménybe az iskola falán gyerekkorában és azóta a zsánerei a hosszúhajú férfiak. Hát engem a világból ki tudna üldözni egy olyan pasi.

2020. márc. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!