Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, milyen kocsira buktok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, milyen kocsira buktok, ha a pasi bejön nektek?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki szimpatikus számotokra, de még nem tudjátok elképzelni milyen kocsija lehet. Milyen kocsit tudnátok elképzelni a hőn áhított pasi mellé?

2019. ápr. 8. 08:43
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megemészteni, hogy nem a csóróságod miatt nem kellesz senkinek? :) Egyszerűen idióta vagy, már a kérdésedből is látszik. Lehetne bármennyi pénzed, akkor sem kellenél senkinek, ez van. Járj inkább pszichológushoz, aki kicsit helyrehozza a fejed, úgy több esélyed lesz.
2019. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Balázska, te vagy az?
2019. ápr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas kérdés. Rohadtul lesz.rtam, hogy milyen kocsija van. Egyébként egy közel 30 éves autója volt, amikor megismerkedtünk. Ennyi. Aztán együtt éltünk, gyűjtögettünk és idővel lecseréltük, mert már minden második héten szerelőnél volt. Most is az érdekel a kocsiban, hogy megbízható legyen és biztonságos. Ez a legfontosabb egy autóban, klíma meg sajnos már szükséges, amelyen nyarakat élünk mostanában.
2019. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem, hogy nekem egy 9 éves autóm volt, akkor. (Tehát, jobb, mint neki.) Előző voltam.
2019. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
73%
Csakis BMW x7!! Nekem előjáték se kellene, elég lenne beleülnöm !:))
2019. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

Téma: Felnőtt párkapcsolat!!

😂😂😂😂

2019. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

Hàt... ha már el kell képzelni, akkor én olyat látok magam előtt, aminek van négy kereke és gurul. Ja és PIROS!!! :D


(Egyrészt nem értek a kocsikhoz, full mindegy, milyen màrka. Használható legyen. Max annyi a szempont, ha muszáj lennek választani, hogy ne valami puccos sportizé legyen, hanem egy normális méretű autó, ahol nem csak fetrengeni lehet az ülésen, és elférnek a hosszú lábaim is, nem kell magam behajtogatni. ---> Magamnak ilyen szempontok alapján választanék kocsit, ha lenne jogsim.

Másrészt meg pont nem érdekel, van e kocsija a pasinak.)

2019. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%

"Eléggé álszent válaszok eddig"


Kérdező, téged mennyire érdekel a sport, az egészség, az olvasás és a fotózás?


Ja, és várj, sportkocsi a minimum amit elvárok egy pasitól. Sportos élethez, sportos kocsi illik. :P

2019. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
Legyen biztonságos és kényelmes, és minél környezet barátabb (mondjuk ez ellentmondás, de mégis).
2019. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Álszent válaszok? A férjemet 7 éves ismertem meg, jogsija sem volt, nemhogy kocsija. Kapcsolatunk alatt megszerezte a jogsit. Összeházasodtunk két éve, házasság előtt nemsokkal vettük meg az első kocsinkat (közösen). Van egy gyönyörű kisfiunk, és boldogan házasságban élünk. Érdekes, engem teljesen hidegen hagyott hogy van e kocsija páromnak vagy nincs, mi minden randira tömegközlekedéssel mentünk, mégis összeházasodtunk :O


Az a csaj, aki csak a kocsit nézi a férfiban, az annyit is ér mint általában a "numerák" szoktak. Döngetni jó őket, de feleség és anya nem lesz belőlük.


De neked is érdekes felfogásod van, kérdező, hogy nem tudod elhinni, van olyan nő, akit nem érdekel a kocsi. Nem tudom te milyen közegben mozgol, de lehet érdemes lenne máshol keresni IGAZI nőket, és nem csak a kocsik után nyált csorgató kislányokat.


27N

2019. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!