Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért nem válszoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem válszoltok üzenetekre? Miért taktikáztok akkor is, ha bejön a pasi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg külföldön tanulok, ahol megismerkedtem egy szintén külföldi lánnyal. A barátaim hívták rá fel a figyelmet, mondták, hogy állandón engem bámult, ami aztán nekem is feltűnt. Egyértelmű volt, hogy tetszem neki, a legszarabb poénjaimon is úgy röhögött, mintha Jimmy Kimmel lettem volna, és folyton kereste a társaságomat, több rendezvényen, programmon is.


Elhívtam randizni, és többször is találkoztunk végül, mindegyik tök jól sikerült, egy csomó közös dolgot fedeztünk fel egymásban. A harmadik találkozón aztán tök feszült volt, és mikor rákérdeztem, el is mondta, hogy miért. A cserefélévek alatt a legtöbb ember össze-vissza kamatyol mindenkivel, aki a közelébe kerül, és rólam is azt hitte, hogy csak a szexre kell nekem. Ehhez hozzájárulhatott az is, hogy sokszor lógok együtt lányokkal, tűnhetett akár úgy, hogy nagy nőcsábász vagyok. Én elmondtam, hogy szimpatikus nekem, és szívesen megismerném jobban is, azaz nem csak dugni akarok vele, és ezt egyébként komolyan is gondoltam. Szemmel láthatóan meg is nyugodott.


Tudni kell rólam, hogy nem szeretek visszaélni mások érzéseivel, és az ilyen-olyan magazinokban, PUA könyvekben hirdetett taktikázásokat (pl. 3 napos SMS szabály)sem tartom tisztességes dolognak.


A randi után viszont elkezdte azt, amit már nagyon sok lánynál tapasztaltam: nekiállt játszani az elérhetetlent. Egy hétig nem találkoztunk, mert elutazott, de ez alatt is próbáltam neki írni üzeneteket, hogy fenn tartsam egy kicsit az interakciót. Rendszeresen másfél-két nap után válaszolgatott, pedig tudom, hogy állandóan a telefonján lóg, és ki is írta a Messenger, hogy folyton elérhető, aktív. A kövi találkáról 25 percet késett úgy, hogy egy üzenetet sem dobott róla. Végül annyira nem volt semmi intenzitása a dolognak, hogy írtam neki, hogy akkor szerintem hagyjuk az egészet, így nem látom értelmét.


Érzelmileg szerencsére annyira nem viselt meg a dolog, de kíváncsi lennék, hogy ilyenkor mégis mit várnak ettől a taktikázástól a lányok? Miért jó az nekik, hogyha egy férfi tisztességgel, nyílt kártyákkal játszik, akkor egy olyan hatalmi pozícióba kerülnek, hogy nyugodtan játszhatnak az emberrel?


Sajnos több barátom is azon a véleményen van, hogy nem szabad őszintének lenni a csajokkal, mert egyből kihasználják, visszaélnek vele. Ezzel a látásmóddal ezidáig nem nagyon értettem egyet, de én is egyre többször szembesülök hasonló helyzettel. Egy lány barátom is megerősítette, hogy ők, lányok rendszeresen csinálják ezt a vissza nem írok játékot, miután a pasi elmondja, hogy komolyan gondolja őket, ergo mikor saját magukat értékelve érzik.


Mit reméltek ezektől a manőverektől úgy isten igazán? És ezek után jogos-e, amikor ugyan ezek a csaj ismerőeim - köztük a külföldi randipartnerem - is azon sír, hogy milyen nehéz manapság egy normális férfit találni, mert mindegyik csak a szexre hajt?


Bármi féle építő kritikára nyitott vagyok. :) Ha azt tanácsoljátok, hogy sokáig érdemes játszani a rejtélyes alakot, azon is el tudok gondolkodni. Jövő hétre elhívott egy másik külföldi csaj randizni, és nem szeretnék ugyanabba a csöbörbe esni.


Köszi a véleményeket! :)


F/22


2017. okt. 30. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csaj éretlen volt,plusz nem is igazán érdekelted.Normális nő viszonozza az érdeklődést,ilyet keress!
2017. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondolsz, hogy talán mégsem jöttél be neki?
2017. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én soha nem taktikáztam ha bejött valaki. Szerintem nem minden nő ilyen. Talán benne lehet az hogy annyira azért nem érdekled, vagy nem is tudja, mit akar, vagy fél attól, hogy könnyűnek fogod tartani...de ezek csak ötletek.
2017. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ameddig éretlem, kényes csajszikákkal dumálsz, ez lesz.
2017. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. okt. 30. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha érdekel valaki, akkor én mindig írok neki,ha van rá lehetőségem. Ha férfiként nem érdekel, csak barátként tekintek rá, akkor előfordul olyan, hogy nem írok neki egyből vissza, amikor látom az üzenetét, csak nap végén mondjuk vagy másnap.
2017. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Minden nő játszmázik a párkeresés során és a párkapcsolatokban, függetlenül kortól és értelmi szinttől. Neked is muszáj taktikáznod, ha nőt akarsz.
2017. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs annál imponálóbb, mint mikor valaki beleáll az arcodba, és őszintén elmondja, hogy komolyan tervez veled. Szerintem egy érett, normális nőnek ez a legjobb gesztus, amit egy férfi tehet felé. A taktikázás a kislányok baromsága. Két érett, komolyan tervező fél között nincsen rá szükség.
2017. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!