Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, milyen kocsira buktok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, milyen kocsira buktok, ha a pasi bejön nektek?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki szimpatikus számotokra, de még nem tudjátok elképzelni milyen kocsija lehet. Milyen kocsit tudnátok elképzelni a hőn áhított pasi mellé?

2019. ápr. 8. 08:43
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít a kocsi
2019. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
23%
Legyen férfias. Volt egy tanárom aki Smart-tal járt. Hát nekem ez nagyon lehangoló, főleg úgy hogy én egy kombi Volvoval járok. Egy Mazda 6, Volkswagen Passat, Bora, Jetta, Volvo V40, Skoda octavia, tehát inkább valami nagyobb testű autóval járjon. Nem azt mondom hogy ha egy Clio-val jönne elhajtanám, de eléggé lelombozó. 30N
2019. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
Isti te vagy az? 😂 😂 😂 😂
2019. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fehér merci c-ém van, 2 éves:)
2019. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

A pasi nem is kell, hogy tettszen, elég ha drága az autó pl egy Rolls-Royce. Az pont megfelelő a kielégülésemhez.

Amúgy mi ez a "milyen kocsija van" hepp? Szerinted, ha valakinek luxusautója van, akkor máris jobb ember vagy mi? Szerinted, ha ismerkedem egy férfival, és szimpatikus nagyon, összeillünk, akkor akár milyen is az autója, hagyni fogom a fenébe? Többre értékelek egy normális szimpatikus férfit, mint egy autót. A férfi fog szeretni engem, nem azt autója. Így azt sem bánnám, ha nem lennék autója.

Sajnállak kérdező, hogy így szocializálódtál, a való életben nem az autó a mérce.

2019. ápr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim válasza:
56%
Bmw x6
2019. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
86%

Ha van négy kereke meg egy kormánya, az úgy eléggé optimális.


Ha meg nincs kocsija, akkor járunk BKV-val. Na és?

2019. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Csak igazi nők válaszait várnám, köszönöm!
2019. ápr. 8. 13:42
 29/47 A kérdező kommentje:

Egyébként nekem jelenleg egy igénytelen, lepukkant, törött elejű 1es swiftem van, kissé dadog alattam az automata, de a közlekedési célnak tökéletesen megfelel. Nyilván nem leszek benne Ken Block.

Most gyűjtök egy bmw 318i -re igazi vadfekete, ez elegendő lenne szerintetek a csajozáshoz?

2019. ápr. 8. 13:47
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

Furikázhatsz akár KITT-ben is, attól még nem leszel David Hasselhoff.


A kocsinak nincs sok köze a gazdájához.


Mondjuk ha két centi por áll rajta, a fél tengelye leszakadt és az ajtaja valami rabhoz van bilincselve, az elmond egy-két dolgot a gazdájáról.


De a típus az nem.


Amúgy gyűjtögethetsz egy Mercire, és villoghatsz vele, de ha közben hetekig üres zsíros kenyeren kell tengődnöd, az gáz.

2019. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!