Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha neten ismerkedtünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha neten ismerkedtünk meg? (de utána rendszeresen találkozó)

Figyelt kérdés

Most múlt héten jöttem össze egy lánnyal. az interneten ismertem meg, 80 km-re lakik másik városban. mellesleg nem egy társkereső oldalon, hanem máshol kezdtünk beszélni aztán szimpi lett. 8 hónapig nem is láttuk egymást, csak neten (de akkor még semmi olyat nem mondtunk h járunk , meg semmi webcam szex ). de az ő nagyszülei itt laknak az én városomban ezért gyakran jár ide. már többször találkoztunk élőben és nekem nagyon szimpatikus és tetszik. jókat beszélgetünk. most egyeztünk meg hogy járunk. szereintetek sok ez a 80 km és az gáz ha először neten ismerkedtünk és beszélgettünK? mert a haverok szerint az :S


16/F


2010. júl. 5. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj. Nekem ugyanígy van 2 ismerősöm, akik járnak, csak náluk a fiú nagyszülei laknak abban a városban, ahol a lány él =)

Sok boldogságot nektek!

2010. júl. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2010. júl. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem se gáz főleg így hogy találkozgattok is nem csak neten beszéltek ééés sok sikert a kapcsolathoz:)
2010. júl. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az eszköz lényegtelen, a cél a fontos. Miért lenne gáz ez, szerelmet (és egyéb mást se) gáz, és nem gáz elmélet alapján válassz, inkább az alapján, hogy neked megoldható e, te jól járnál e vele, és mindig dönts úgy, hogy boldog legyél végeredményben.
2010. júl. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jav.: szerelmet ne gáz, és nem gáz...
2010. júl. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!