Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi helyett "ismerkedő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi helyett "ismerkedő találkozó" kapcsolatban lévő lánnyal?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy lány (24), aki régóta tetszik, és több hónapnyi erőgyűjtés után múlt pénteken elhívtam randira (igaz, nem használtam a szót, de szerintem egyértelmű volt). Megkérdezte, hogy "és mit szeretnék csinálni", majd mielőtt válaszolhattam volna, azt mondta, hogy küldjek neki egy e-mailt, és visszaír, hogy neki mikor jó. Írtam is, amire ma kaptam választ, hogy nagyon örül a meghívásnak, de tisztázzuk, hogy baráti ismerkedésnél, beszélgetésnél nem lehet több, mert kapcsolatban van, amiben "jól is érzi magát". Ugyan ez eléggé kicsinált (igazából azért, mert ráébresztett, hogy 0 esélyem van, hogy valaha is lehessen valakim), de azért igencsak illene válaszolnom. A gond az, hogy tanácstalan vagyok, mert ugyan nagyon érdekelne, mint ember, de ha tudom, hogy nincs esélyem nála, és amúgy is, mivel van barátja, iszonyú hülyén érezném magam. Szerintetek mi itt a helyes teendő?

26/F


2011. jún. 27. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Írd hogy bocsi, mégsem jó mert a haverok elhívtak nyaralni:)

Vagy anyám kórházba van / meghalt ...stb.

2011. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy moziba, vagy olyan helyre, ahol nem kell annyit beszélgetned, szerintem semmiképp se utasítsd most már vissza, az is teljesen egyértelmű lesz, hogy miért mondtad, hogy bocs, de mégse jó most. Most azt az egy mozit kibírod, aztán keress másik csajt...
2011. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már megjártam ilyennel :( A barátja mellé kell egy rajongó is, aki az önbizalmát növeli, magának bizonyítja a nőiességét, a vonzerejét. Figyeld meg, tuti megkapod majd, hogy milyen aranyos vagy, meg nem is érti, hogy nem kapkodnak utánad a csajok, de a pasijához megy haza, és az ő farkát veszi huncut mosollyal a szájába, míg te az otthon magányában vágyakozol utána. Ne engedd, hogy kihasználjon!
2011. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!