Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogalmam sincs hogy mit akar....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs hogy mit akar. Tii mit gondoltok errol az egeszrol? A harmadik talalkozasunknal hogy utaljak ra hogy ez most egy randi vagy csak egy sima barati tali?

Figyelt kérdés
Fel eve ismerek egy fiut mindig is joba voltunk, de tobbnyire messengeren beszeltunk neha voltak barati kozos progiaink vagy megajandekoztuk egymast szulinapunkkor is. Azota elkezdtunk talalkozni es a legjobb baratjanak is bemutatott mar, viszont utobbi eleg spontan volt. Tobbszor is elmondja nevemet es becezget. Egyik nap azt irta hogy megakar ismerkedni velem talalkozni szeretne velem tobbszor (eddig ketszer tortent meg az incidens) es tobbet akar velem dumalni.bocsnatot ker ha nem valaszol vissza nekem egybol. Volt hogy azt irta hogy ma tobbszor is gondolt ram. Viszont en nem tudom hogy bejovok e neki vagy csak baratkent akar. Nagyon felek, mert en viszont megkedveltem ot. Es nem mint barat, termeszetesen.

2019. ápr. 14. 20:09
 1/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Tipikus példája, amikor a nők saját maguknak állítják fel az akadályokat a pályán, ha szembetalálják magukat egy határozott, eltökélt formával. Annyira jellemző rátok. Azon se csodálkoznék, ha a nyivákolásodat egyik napról a másikra megunná a tag és letiltana mindenhonnan.
2019. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit kellene még tennie ahhoz, hogy leessen, hogy akar valamit?
2019. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te is srác vagy? Mert amúgy értelmetlen a kérdés.
2019. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Istenem... hívd már el valahová programozni!
2019. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lehet hülye vagyok, de nem érdekelne, hogy ő mit gondol. Kivárnám a talin az alkalmas pillanatot, és megcsókolnám. Aztán vagy visszacsókol, vagy nem. Hamar kiderülne mit szeretne.
2019. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!