Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24 éves srác vagyok, és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves srác vagyok, és egy lány társaságát keresem. Alul bővebben? Budapest

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 éves vagyok, Budapesti.

A fent említett mondat igaz, bár még mielőtt megindulnak a szivatós, oltós hozzászólások, egy lány társaságát keresem nem szexuális kapcsolatra, és nem párkapcsolati célból. Párkapcsolatba nem szeretnék bonyolódni, az egyéjszakás kapcsolatokat pedig nem preferálom.

Sokféle közös programra, pl koncert, szabadidős tevékenységek, mozi, együttlét, bowling, billiárd.

Szeretnék egy naggyából korombeli lánnyal találkozni.

És tudom hogy sok a lehúzós hozzászólás, az oltás, viszont inkább itt próbálkozok, mint megalázzam magam, és reménytelenül keressek a szutykos Badoo-n, és a golyvás Tinderen.

Szép estét nektek! :)



2019. ápr. 14. 20:37
 1/9 anonim válasza:
100%

Golyvás tinder :'D


Szerinted lesz itt jelentkező? Főleg úgy, h 5-10 perc és törlik.

2019. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan lány, aki szintén úgy érez mint én, kérem privát üzenetben folytassuk. :)
2019. ápr. 14. 20:41
 3/9 anonim ***** válasza:

#2 tehat olyan lány írjon rád, aki szintén lány társaságot keres? Hát az nem fog

:D

2019. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj! :)
2019. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt, 21/N, #4 vagyok :)
2019. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Hát igazándiból egyedül kéne elmenned helyekre.

„koncert, szabadidős tevékenységek, mozi, bowling, billiárd.”


Itt kellene tudnod egyedül jólérezned magad, itt kellene megtalálnod a társaságodat, hiszen csak ezek a helyek olyanok, ahova azok járnak, akik ezeket a helyeket szeretik. 😃

2019. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ha szerinted koncerten vagy billiárd teremben egyedül jól tudja magát bárki érezni, akkor te még nem voltál ilyen helyeken.

2019. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6. Te hülye vagy? Ilyen helyekre a baráti társaságukkal járnak az emberek, és személy szerint én elég kínosnak érezném, ha a barátaimmal elmennénk pl. bowlingozni és egy random emberke odaállítana hozzánk, hogy csatlakozhat-e, mert magányos...Meg amúgy ugye megvan, hogy a Bowlingban pl. egymás ellen játszotok? Csóri saját magával versenyezzen?...

Kérdező, én amúgy szívesen írnék, de debreceni vagyok sajna :/

2019. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Érdekes, az én baráti társaságomban ilyenkor valószínűleg azt mondanánk, hogy gyere haver, toljuk!
2019. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!