Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen hétköznapi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen hétköznapi vagyok és mégis hiányt érzek mindenkiben?

Figyelt kérdés
Viszonylag szerencsésnek mondhatom magam, mert könnyen teremtek kapcsolatot az emberekkel, illetve mások is szívesen kezdeményeznek nálam, de folyamatosan azzal szembesülök, hogy valami hiányzik. Ezt már az első pár percben érzem, amikor el akarnak hívni randizni vagy ha mégis eljutottunk később a találkozóig, nap végére kiderül, hogy ő sem lesz különb és megint a nagy üres semmit érzem. Emberileg kedvelem, de nincs rám hatással és rendszerint sosincs második találkozó. Belefáradok az egészbe és annyiban hagyom az ismerkedést, majd mikor újra nem érzem tehernek, nyitok a lehetőségek felé és a férfiakhoz, akik kezdeményeznek, viszont megint nem érzek semmilyen késztetést, hogy mint férfi érdekeljen komolyabban. Ez a körforgás ismétlődik másfél-két éve. Mivel fiatal vagyok, így nem élem meg tragédiaként, élem tovább az életem, csak kicsit elszomorít, hogy állandóan belekerülök. Miért nem “érintett“ meg senki sem? Amikor teljesen átlagos ember vagyok, átlagos igényekkel. Talán az intellektuális vonzalom egy kicsit mindig többet jelentett, ezen csúszna el?
2019. ápr. 16. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Én is könnyen szót értek bárkivel, de utána túllépnek rajtam. Külsőre tetszem a nőknek csak valami taszítót mindig találnak bennem. 1 éve nem tudtam kialakítani még egy szexalkalmat se, mondjuk nem is vagyok az a típus hogy bárkivel szexelek csak úgy, viszont már jól esne érezni valakit és szerelmesnek lenni. Egyelőre a nők nekem egy megközelíthetetlen álom.
2019. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1 Elég ellentmondásosan hangzik. Szeretnél alkalmi szexet, de mégse? Ebbōl mit kellene levenni? Nem csoda, hogy nem jött össze.

Azt nem tudom, hogy mi okból lesz valaki párkapcsolat terén sikertelen, de alkalmi szex hiányánál általában közrejátszik az, hogy: eleve sokan nem nyitottak erre, ha akadnak is könnyūvérū nōcskék, akik nyitottak is lennének, azzal te nem akarsz, közben egy komolyabb nōtõl várod el, hogy belemenjen.

2019. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2, nincs ellentmondás abban amit írtam! Mivel egészséges fiatalember vagyok, igényelném már a szexet, rég nem voltam nővel ugye érted mi a problémám? Olcsó nőt bárhol felszedhetnék, viszont nekem nem szex kell hanem szerelem. Egyébként nem úgy kezdek beszélgetni a nőkkel hogy rögtön szex.
2019. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet kérdező, hogy nem jutsz el addig, hogy komoly dolog kialakuljon valaki felé. Másrészt van ez így igen... van hogy “papíron” nincs baj az illetővel, de nem húz az illető, és nem merül fel, hogy vele szívesen töltenél több időt, de nem amiatt, mert folyamatosan szórakoztat, hanem azért, mert mint személy megnyugszol mellette. Nem lehet, hogy ez áll emögött?
2019. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem éreztem nyugalmat mellettük és tulajdonképpen semmi lényeges pozitívumot, azon kívül, hogy emberileg kedvesnek tartottam őket, szimplán nem volt meg az a plusz, ami az érdeklődésemet komolyabban felkeltette volna. Adtam esélyt eleinte több találkozónak, ha nem sikerült jól az első, nem akartam egyből megítélni a helyzetet, mégis mindig bebizonyosultak a megérzéseim, így a későbbiekben már hallgattam rájuk és utólag kiderült pár emberről, hogy milyen jól is tettem. Nem hiszek abban, hogy ha már az elején semmilyen, üres vagy szenvedés, esetleg so-so, utána lehet belőle olyasmi, amire én vágyom. Senki sem szeretne félember lenni valaki mellett, de vicces a pechsorozatom.
2019. ápr. 16. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg él benned valami olyan kép, mint amik a romantikus filmekben vannak: Jön a szőke herceg fehér lovon és olyan letaglózó, hogy attól mindenki hanyatt vágja magát. Ha ilyen elszálltak az elvárásaid, akkor nehéz lesz társat keresni. De az is lehet, hogy olyan jellegű srácoknak mondasz igent, akiknek a külsejük miatt igényük sincs, hogy valami extrát nyújtsanak.
2019. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Nincs idealizált képem, hogy milyennek kell lennie, de mindenkinek van egy szint, amiből nem szívesen ad le. Nem mondanám elrugaszkodott elvárásoknak, aztán ki tudja, lehet azok, mert senkiben sem voltak meg vagy tényleg velem van a gond. (értem ezt különböző értékrendszerre, kommunikációs hiányosságokra, nem alakul ki vonzalom, intellektuálisan is kevés az összhang, stb.)
2019. ápr. 18. 07:10
 8/9 anonim ***** válasza:

#7: Ha tényleg jó pár srácnak adtál esélyt és jó párral ismerkedtél, de senki sem felelt meg, akkor az elvárásaid tényleg magasabbak, mint az átlag. Ez nem feltétlenül gond, de mivel megszületett ez a kérdés, nálad kezd gond lenni.

Pontosan mik hiányoztak? Miben volt más az értékrendszer, intellektuálisan mi hiányzott?

2019. ápr. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A kommunikáció mindig problémát jelentett, nálam ez egy erős pont, és ha nincs meg minőségben, akkor már nem tudok úgy hozzáállni senkihez. Nem 0-24-ben kell a másikkal cseverészni, de nem tudok mit kezdeni, ha nincs meg valakiben az önkifejezés, vagy ha elbeszélünk egymás mellett, nem értjük meg mit akar mondani a másik, a tartalom kimerül egy sorban, zárt, egyoldalú, stb. Ide tartozik még az egyik rögeszmém, amiről tudom, hogy felszínes dolog és mindenkivel előfordul, hogy hibázik, de akkor is rosszul vagyok, amikor igénytelen az írásképe és kismillió helyesírási hibát ejt, egyszerre ki tudok ábrándulni. Személyes beszélgetés többnyire egy fokkal jobb, viszont ott is érződik, hogy más minőségben fontos számunkra és alig tudok kiemelni alkalmat, amikor igazán jól éreztem magam. Ezen nincs mit szépíteni, vagy van összhang vagy nincs, vagy fontos valakinek a normális beszélgetés, vagy nem.


Értékrendszer alatt egyszerre értek mindent, ami meghatározza, hogyan élünk lelkileg/fizikailag/mentálisan, mikre törekszünk, milyen alap hozzáállásunk van az élet dolgaihoz és önmagunk felé is. Ebbe nem megyek bele részletesebben, mert túl személyes lenne. A személyiség már kezd kiüközni a kommunikációban is, de itt nagyon feszegeti a határokat és ha teljesen különböző elveket képviseltek, más prioritási sorrendben vannak az értékek, akkor hogyan lehetne bárhogyan is kompenzálni? Nem magammal szeretnék lenni, nem ugyanazt az embert kerestem senkiben sem, csak szerettem volna, ha legalább ezekben a fontosabb tényezőkben hasonlítunk vagy közel állnak a nézeteink, de kivétel nélkül egy embernél idő elteltével sem éreztem, hogy ezek tudnának úgy működni, hogy boldog lehessek és ne félemberként szenvedjek valaki mellett, aki lenézi az általam fontosnak vélt dolgokat és még ki tudja, miben vagyunk ég és föld.


Ehhez már csak kiegészítés a kémia. Pár esetben megvolt a fizikai vonzalom, de ezt sem mi döntjük el, vagy reagálunk a másikra, vagy nem. Nálam még össze is van kötve az intellektuális vonzalommal, tudjuk, hogy már eleve problémás, de ha ennek ellenére mégis működnek a külsőségek, bajok lesznek mással a későbbiekben. Oda-vissza működik.


Utolsó sorban kapcsolódik mindhez a bánásmód a másikkal és saját magunkkal, szintén egy rizikós téma.


Nekem is vannak hiányosságaim, hibáim, berögzült rossz szokásaim, nem vagyok tökéletes sehogy sem és igencsak elviselhetetlen tudok lenni, ha provokálnak vagy bántanak, kivel nincsenek ilyenek... Mégis teljesen átlagos életet élek és a képességeim sem kiemelkedőek, csak arra vágyom, hogy normálisan alakuljon az életem és szépen kitapasssom a köveivel együtt magamnak. Emberi kapcsolatokban sem képzelgek, ahhoz már eleget csalódtam, hogy ne éljenek bennem naiv téveszemék és hogy a földön maradjak, de ha létezek én, akkor csak létezik rajtam kívül más is, aki hasonlóképpen látja ezeket.


Végül fontos, hogy mivel fiatal vagyok jól tudom/tudtam, hogy minimális eséllyel lesz szerencsém és nem is törekedtem soha, hogy most nekem kell valaki azonnal, csak belecsöppentek az életembe vagy szimplán így alakult. Még sok időm van és nem szeretném, hogy a negatív élményeimből induljak ki mindig, viszont mégis úgy érzem miattuk, hogy kevés vagyok vagy valami gond van velem, mert senkivel sem működött. Talán egyáltalán nem kellene ezzel foglalkoznom és csak legyinteni rá, mint a legtöbb fiatalabb huszonéves. Kicsit irigylem őket, hogy könnyedebben, olyan merő egyszerűséggel kezelik, mintha nem is lenne bonyolult az élet. Valószínűleg így is van, de mélyebb típus voltam mindig is, egy részemet elveszteném, ha csak úgy szemléletet váltanék, vagy a személyiségemnek ez a része el lenne temetve, ami fájna, de tudom, hogy nem lehet semmit túl komolyan venni, csak annyira amennyit megérdemel. Gyakorlatban ez utóbbi nem mindig sikerül.

2019. ápr. 19. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!