Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki segít nekem megfejteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segít nekem megfejteni, h miért utasított el a lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány az egyetemen, akivel jóban vagyunk. Sokat kereste a társaságom, megnyílt nekem. Sokat flörtöltem vele és ő ezt szemmel láthatólag élvezte. Viszont én elég sok lánynak bejövök, sokan jönnek oda hozzám, aztán hol ezzel, hol azzal dumálgatok. Ezzel a lánnyal viszont többet foglalkoztam, mint bármelyik másikkal. Viszont közben egy másik lány az nagyon rámnyomult, ráadásul pont ez a másik lány előtt kellemetlen helyzetbe hoztam, h véletlen elszóltam magam valamivel kapcsolatban, ami rá nézve kellemetlen.

Aztán utána nagyon rideg lett velem egy héten keresztül, éreztem, h dühös rám. Próbáltam rájönni az okára. Megkérdeztem, h mi a baj, és mondta, h nem mondja meg! Tett olyan kijelentést, h nem tudja eldönteni, h végül is ez szerencse vagy balszerencse, h összehozott minket a sors. Végül elhívtam ,hogy találkozzunk suli után, de ezt elutasította(mármint nem így konkrétan,de annyit mondott, h most nincs rá ideje). Azt hittem, ezután többé nem fog keresni, én azóta nem erőltetem a dolgot, ő viszont azóta újra odajön hozzám dumálni.

Most nem tudom eldönteni, h mi lehet a baj.

-Szimplán nem jöttem be neki egyáltalán.

-Vagy nagyon is bejövök neki, csak haragszik, amiért kellemetlen helyzetbe hoztam.

-Vagy az zavarja, h más lányokkal is elvagyok.


Nem tudom, h közeledjek hozzá ezután. Mert nyilván nem mindegy, h azért utasít el ,mert nem érez úgy, vagy pedig azért ,mert haragszik rám, vagy azért, mert fél, h csak szórakozom vele.

Az a baj, h nem mondja meg, h mi baja. Én meg nem tudom kitalálni.


2019. ápr. 17. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%

Gyerekes. Ez a baja.

32/f

2019. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%

"Viszont én elég sok lánynak bejövök..."

De szar neked. :D Uh, hallod, most olvasom tovább, tojd már le azt az egy önérzetes szerencsétlent, amikor a fél egyetemet is végigkúrhatnád.

2019. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De engem csak ez az 1 lány érdekel. Mármint úgy komolyabban.

Most eléggé megnyíltam neki én is, elmondtam, h örülök, h kedvel engem és benne őszintén megbízhatok. De erre elég flegmán reagált.

2019. ápr. 17. 19:04
 4/13 A kérdező kommentje:

Én megértek mindent amúgy, csak ahhoz tudnom kéne, h benne mi játszódik le.

Most egyelőre ráhagyom, h csináljon,amit akar,én nem akarok ráerőltetni semmit.

2019. ápr. 17. 19:06
 5/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Hát ez így kuka. Ha annyira akarna téged, akkor teperne, már csak azét is, hogy beelőzze a konkurenciát.
2019. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, h nincs nagyon önbizalma, félő, h nem bízik bennem. Pedig engem csak ő érdekel, senki más, még ha ez nem is így látszik.
2019. ápr. 17. 19:23
 7/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nem bízik benned? Hát mondom, hogy alapból kuka. :D
2019. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Miért lenne egyből "kuka"? Egyértelműen bejöttök egymásnak, innen kéne tovább lépni. Azt mondod kissé önbizalomhiányos. Elkövetett egy hibát, kissé gyerekesen viselkedett. Te is elkövettél egy hibát. Ő rájött a hibájára és próbál visszatérni a "kínos helyzet" előtti kapcsolatotokhoz. Biztos azt hitte hogy érdekel téged az a csaj aki nagyon rád nyomult és ezért hoztad előtte kínos helyzetbe.

Szerintem ugyanúgy beszélgess vele és figyelj rá tovább, majd próbáld még 1x randira hívni.

Néhány randi után, esetleg ha kapcsolatra kerül sor köztetek és már jobban bízik benned, felhozhatod neki hogy mi volt korábban a problémája ha még érdekel.

Szóval ha igazán akarod ezt a csajt, akkor nyomulj még egy kicsit mert lehet nagyon megéri.

31/N

2019. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
#8: Mert kuka! Akiben nincs bizalom, az mehet a levesbe, s nem azért, mert én hobbiból így döntöttem, hanem mert a partnerben soha nem fog kialakulni a bizalom.
2019. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mintha ezt a sztorit hallotuk volna már egy kicsit más formában...


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2019. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!