Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Miért csinálja ezt ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Miért csinálja ezt ez a lány? Lehetetlen megfejteni.

Figyelt kérdés
2 hete olyan munkahelyem van ahol csak csajokkal dolgozom, 22 darabbal, min nagyon szép, tetszenek is de foglaltak, van egy lány aki első naptól kezdve szimpi volt meg minden de most összevesztünk mert nagyon bunkó volt és trágár dolgokat vágott a fejemhez olyan indokkal másnap hogy bocsánat megjött neki és rossz hírt kapott blabla, mondtam neki hogy akkor bocsátok meg ha add egy puszit az arcomra, mondta hogy felejtsem el, mondom oké, még egy nap eltelt azaz jött a mai nap, ma nem egy helyen voltunk a nap elején de mikor délután közelbe kerültem hallottam hogy én voltam a téma hogy haragszom rá és többen is szóltak hogy bocsássak már meg neki blablbala, és a lányon is látom hogy nem kicsit idegesíti hogy nem beszélek hozzá, kimutatja hogy igen is zavarja....kérdésem, miért zavarja ? 2 hete ismerjük egymást, neki 5 éve van kapcsolata, én egyedülálló vagyok... ja és első nap kérdezés nélkül elkezdte mondani nekem hogy nem jövök be neki de ha kopasz lennék és kigyúrt akkor bejönnék neki...

2014. ápr. 18. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Nekem meg a monológod nehéz megfejteni.

Kezdj ki inkább egy nyelvtan szakos csibével, de tanítson meg a vesszőhasználatra..

2014. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 GVivi ***** válasza:
93%
hát...vagy szeret szórakozni a férfiakkal vagy tetszel neki hiába mondja azt hogy csúnya vagy!beszéld meg vele!
2014. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Javaslom, hogy járd újra a 2. és 3. osztályt.
2014. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
attól hogy nem értitek nem biztos hogy bennem van a hiba, erre még nem gondoltatok na mindegy akkor nyasgem ha csak beszólni tudtok...
2014. ápr. 18. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Uffvd fsgjv djncdfheef sdd a gdsghgf gdhfsdkigg.

Hát, ebben az esetben lehet nem bennem van a baj, hogy nem érted.

2014. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A nők amikor megvan nekik általában mindenre érzékenyebben reagálnak.A nő valószínűleg rájött arra,hogy te jobban tetszel neki mind külsőleg,mind belsőleg, mint a jelenlegi párja. Ha a nő bocsánatot kér és te utána azt mondod, hogy akkor bocsátasz meg neki ha ad egy puszit... Már bocsánat nyilván velem van a gond, de ha a nő helyébe lettem volna még jobban megharagudtam volna rád.

Ez az én véleményem.

2014. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!