Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csaj az első találka után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj az első találka után szeretne folytatást, de a neten nagyon keveset beszélünk. Lehet, hogy mégsem érdeklem annyira? F/23

Figyelt kérdés
Az első randink elég jól sikerült, a végén meg is csókoltam. Mondta, hogy szeretne folytatást. Ennek ellenére chaten keveset beszélünk, szinte mindig én írok rá. Élőben is elég szűkszavú, de a barátnőivel sokat chatel. Ezek miatt úgy érzem mégsem érdeklem annyira és frusztrál a dolog.

2019. ápr. 18. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell egy netes beszélgetés gyakoriságára alapozni egy kapcsolat jövőjét. Ha élőben jól ment, és eloben akár folytatást, akkor mi a probléma? Meg kell beszélni következő találkozót és kész. Az meg hogy szűk szavú, lehet szimplán nehezebben nyílik meg. Én is ilye voltam a kapcsolatunk elején a párommal, most meg be nem áll a szám :D
2019. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy a barátnőivel sokat chatel?

Nem kell azonnal rémeket látni. Még új vagy az életében, félénk. Nyugodj meg, idővel biztos, hogy oldódni fog.

2019. ápr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat beszélgetek online a barátnőimmel, de ha randizom, vagy egy új fiúval ismerkedek, utálok neten beszélgetni. Valahogy megöli az egészet, legalábbis számomra. Sokkal jobban szeretem, ha csak megbeszéljük a találkát, aztán élőben majd úgyis alakul (vagy nem). És idővel aztán vele is többet beszélgetek online.
2019. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!