Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csaj soha nem ír rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj soha nem ír rám, viszont élőben minden rendben volt. Lehet mégsem érdeklem? F/22

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem meg egy lányt és már túlvagyunk az első randin. A végén megcsókoltam és szeretne folytatást. A neten, mikor ráírok mindig jól elbeszélgetünk, viszont ő soha nem keres. Pedig egész nap elérhető. Szerintem ha nem írnék rá, akkor nem is beszélnénk többet. Szerintetek ezek szerint elvárja, hogy mindig én keressem, vagy lehet mégsem érdeklem igazán?

2019. ápr. 19. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Vagy csak egyszerűen normális nő, aki nem szopódik bele a telefonjába.
2019. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Eleve ne adj arra tök beteges módon, hogy állandóan online... telóról ha időre ránéz az ember utána onlinenak jelzi sokszor, közben meg tökre nem is az... nekem exem nézegette ezeket folyton és a hülye facebooknak jobban hitt, mint nekem...

Ne keresd olyan sűrűn, nézd meg mi lesz úgy.

2019. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

A csaj soha nem ír rám, viszont élőben minden rendben volt. "

Mert több pasassal beszélget , te meg már le vagy tudva és gondolom tervezgeti a többi találkát más hímekkel is. Az ilyen iránt kételyeim támadnának.

2019. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Szeretne folytatást: ha egy héten belül nem volt 2. randi akkor le lehet írni.
2019. ápr. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hoy nem szeret folyton a telón lógni eleve

Lehet,hogy már irásban mindent megbeszéltetek,és olyan nyögvenyelős lenne az egész, mert irásban már nincs több téma, ingerszegény környezetben írkodtok,és olyan kényszeres, olyan erőltetett lesz már a beszélgetés, és ahhoz nincs kedve

Lehet, hogy számít rád, hogy mindig te fogod keresni, mert tudja, hogy te majd úgyis írsz,

Lehet,hogy túl büszkének képzeli magát, de valójában egoista és elvárja, hogy körb3ny@ld0sd a s3ggét.

Lehet,hogy túl fáradt

De amúgy szerintem simán akarhat tőled rendesen is valamit , mert

jajjmá, ide nem tom,mit akartam írni, tehát ezer oka lehet, hogy nem ír; szeritnem érdemes lehet nála még próbálkoznod,mert lehet, hogy amúgy tényleg érdekled.

De még az is leeht hogy csak unatkozott és mindig veled fizetteti majd ki a kávéját, de itt még annyi féle verzió lehet; szertintem találkozgass még vele,és majd látod a reakcióit ,hogy mennyire örül neked és lelkeseidik irátnad.

2019. ápr. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már lebeszéltük a következő találkát és azt mondja hiányzok neki stb. Viszont továbbra sem keres magától és ha beszélünk is, nem érdeklődik felőlem, hogy mondjuk megkérdezné mit csinálok vagy valami. Nem tudom mire vélni a dolgot.
2019. ápr. 20. 20:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz valamit egy csajtól, az elején mindentől fügetlenül szüntelenül nyomulni kell, hacsak nem utasít el határozotttan.


Sok csajnál lasabban alakul ki a kémia, ne félj, csak nyomulj, határozottan, egyre beljebb... :)

2019. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, lehet én vagyok a csodabogár, de én a barátomra sosem írtam amíg udvarolt, elvégre akkor az az ő dolga.

Mindig nagyon vártam, hogy írjon, ha nem tudtunk találkozni, de én nem akartam írni, valahogy a női méltóságom nem engedte 🤷 (kövezzetek meg, de szerintem még mindig a férfinak kell becserkészni, megszerezni a lányt, és nem fordítva.)

2019. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!