Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már jól sikerült tinder...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már jól sikerült tinder randid? Milyenek a tapasztalataitok, elmesélitek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt. Annyiban "jól sikerült" volt, hogy utána megismétlődtek a találkozások, érdekesnek tartottam, jó élmény volt őt megismerni és egy ideig tartottuk a kapcsolatot, bár aztán hosszútávú dolog nem lett belőle.
2019. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Párszor taliztunk, csak szexet akart, kicsit kevesebbnek érezte magát, vagy csak be akart vágódni, de intellektus rendben volt, kinézet, arca tetszett, azt leszámítva hogy kicsit dundiságra hajlamos volt, ami nálam nagg hátrány.

Nem tartott sokáig, kb 6 szor taliztunk.

2019. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legelső Tinder randim nagyon jól sikerült, 2napnyi beszélgetés után találkoztunk, ittunk egy forralt csokit a belvárosban és sétálgattunk a Duna parton, jókat beszélgettünk, szuper élmény volt.

Azóta is együtt vagyunk, lassan két éve 😊


22/N

2019. ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Nekem több is. Igazából elég sok tinder randim volt, ritka az ami rossz. Persze a legtöbb pasival nem volt meg a szikra. De attól még jól éreztem magam.

A rossz randik meg annnnyira borzalmasan nevetségesen furák. Hogy magáért az élményért is megérte.

Az idei első tinder randimból kapcsolat lett. Ennek nem rég lett vége. De őszintén szólva mióta Tinder meg Badoo van azóta randizok. előtte kb esélyem se volt. Mert félnek leszólítani, hozzám szólni a férfiak. Neten sokkkal egyszerűbb. Vicces, hogy minden férfi csodálkozik, hogy mit keres tinderen egy ilyen szép lány. :D Nagyon egyszerű a pasik 99% punci a zajló élet forgatagában.

2019. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 spevika válasza:
100%

Volt bizony, bár elòtte volt vagy 30 borzasztó, de utána volt egy jó. Együtt is vagyunk majdnem másfél éve. Jó keresgélést.


23/F

2019. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom megszámolni. 95%-uk nagyon jó volt, fele csajszival első este után ágy. Bár kicsit felszínessé tett.
2019. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

28 - 31 eves kor kozott toltam. Akivel randiztam ott nokkel azoknak 90 %a mind elso randinn dugni akart ...gyakorlatilag betamadtak ugy h en semmit nem kezdemenyeztem.

Wzek tortentek. Tulzas nelkul.

2019. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Én Tinderen ismertem meg a férjemet 5-6 éve. Direkt hosszú távú kapcsolatot kerestem, ezt ki is írtam. Az első randim sem volt gáz, de valahogy taszított a srác, a második már a leendő férjemmel volt :) Szerintem elég zavaró, hogy a média nagyon nyomatja a "Tinder az egy szexpartnerkereső" vonalat, mert így sok normális nő nem is mer regisztrálni - holott rajtad áll, hogy mire használod. Lehet, ma már én sem mernék regisztrálni, annyira erősen tapadnak hozzá az előítéletek, pedig ez butaság. Persze, lehet, hogy a másik mást akar, (már, ha mást akar ;) ) de mennyiben más ez, ha pl. az utcán, vagy a szórakozóhelyen ismersz meg valakit? A Tinder annyiból előrébb van a random ismerkedésnél, hogy facebook alapon működik, és nagyob eséllyel dob fel olyanokat, akivel hasonló az éreklődésetek, vagy sok közöt ismerősötök/barátotok van... Korábban ismerkedtem más társkeresőn is, onnan is volt kapcsolatom, de a srácok, akiket megismertem, sokkal félénkebbek, félszegebbek voltak... A Tinder pedig srácoknak nem ciki...

Szerencse, az persze kell, de hol nem? ;) És ésszel, óvatosan kell indulni, mint minden más társkeresőn (pl. lányoknak nem javasolt a randi után hazakísértetni magad, különben a srác, akit alig ismersz, máris tudja, hol laksz... de fordítva is igaz, nem érdemes túl sok személyes infót megadni az első 1-2 randin, hogy ha nagyon dinka a másik, de zaklathasson utána, stb...) A kérdés persze mindig az, mi a cél.

Sok sikert :)

2019. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!