Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25-35 férfiak! Ti összejönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 férfiak! Ti összejönnétek egy olyan 25 éves lannyal akinek van egy 3-4 éves félvér (fekete) kisgyereke?

Figyelt kérdés
A babát egyedülállóként akarta, nem csak becsúszott. Tegyük fel hogy normális minden szempontból, zavarna a gyereke, és a bőrszíne?
2019. ápr. 20. 07:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
78%

nem

31

2019. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
50%

Nem fogom más gyerekét nevelni, félvért meg pláne.

A négerek Amerikában is csak felcsinálják a nőjüket, aztán a gyereket magukra hagyják, azért is olyan elbaxottak. Apuka nélkül felnőve eltorzul az ember lelki világa, főleg a fiúké.

2019. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
35%
Én nő vagyok és fordított esetben felvállalnám hogy a pasimnak félvér gyermeke van. Vagyok azon az értelmi szinten hogy ugyanolyan embernek tekintsek egy félfekete gyereket mintha fehér volna. Ebben lehet hogy szerepe van annak hogy gyerekként sokfelé utaztunk és sokszor játszottunk együtt különféle kasztból származó gyerekekkel.
2019. ápr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, ne légy bolond, egyedülállóként akarta, ergo valószínű ebből az életmódjából nem enged.

Messzire nem fogsz vele jutni.

Amúgy nekem a gyerekkel nem lenne probléma.

2019. ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
33%

Mennyi hülyeséget írtok 🤦‍♀️ meg a hülye általánosításìtás.

Értem, hogy nektek nem kell pujas nő, de azért ne más nevében beszéljétek!

Én találkoztam nem is egy olyan 20on évessel, aki gyerekkel együtt meglett volna velem.

Igaz èn 23 voltam amikor szültem és tervezett baba volt.

De nekem is ott a ház és jól keresek. Van segitsegem is a gyerek mellett. Én sem etartót keresek. Vagyok annyira talpra esett, hogy megertem magunknak amit kell.

Nekem nem kell mondjuk gyerektelen 20on éves. Mivel én többet nem szülők. De így is valogathatok.

Amugy ha téged érdekel a csaj kedves kérdező, akkor ismerd meg és ne az itteniek alapján válassz!

N27

2019. ápr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
27%
Nem a gyereke zavarna, mert az nem tehet semmiről. Viszont amelyik csajnak egyszer már megfelelt a színes farok, az maradjon a színes farkaknál, én ilyen csajhoz hozzá sem érnék...
2019. ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
76%

"De nekem is ott a ház"


23 évesen olyan jól kerestél, hogy önerőből vettél egy házat? Ha meg nem önerőből, hanem segítséggel, akkor ne kérkedj vele, mintha közöd lenne hozzá.

2019. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
35%
Ha én lennék Quasimodo, akkor most úgyis kellene egy új hely, ahol délben harangozhatnék.
2019. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
69%

Az h a gyerek félvér, számomra totál irreleváns.

Azt viszont nem tudom hova tenni, h 21 évesen honnan a fhaszból jött az ellenállhatatlan vágy, h neki gyerek kell, de egyedülállóként, pasi nélkül... egy 30+os egyedülálló nőnél még meg is értem, de épphogy kiesve az iskolapadból... bocs, de nem tudom elképzelni, h nem becsúszott kölökről van szó, akivel aztán faképnél hagyták - ami megeshet, de nekem ne magyarázza már be, h így tervezte... a lakást am a pasitól kapta, h ne zaklassa a pulyával...?

2019. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
53%

"Saját lakása van, és nem keres rosszul."

3-4 éves gyerek mellett? 21 évesen már terhes volt, utána 2 év gyes/gyed... két év alatt megkereste a saját lakásra valót, vagy a szülei tolták alá?


Egyébként nem kezdenék vele, de nem a gyerek bőrszíne miatt. Az zavarna, hogy valaki 21 évesen vállalt egy gyereket, tudatosan csonka családba szülve őt. Akárki akármit mond, a hiányzó apakép már sok gyereket tett tönkre, egyedülállóként bevállalni egy gyereket felelőtlen dolog.

2019. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!