Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25-35 férfiak! Ti összejönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 férfiak! Ti összejönnétek egy olyan 25 éves lannyal akinek van egy 3-4 éves félvér (fekete) kisgyereke?

Figyelt kérdés
A babát egyedülállóként akarta, nem csak becsúszott. Tegyük fel hogy normális minden szempontból, zavarna a gyereke, és a bőrszíne?
2019. ápr. 20. 07:26
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Na várj miert akartál idegentőp babát ha most meg párkapcsolati gondjai D vannak? Hulye vagy bocs!
2019. ápr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
10%

Egy éve vettem házat, örököltem 6 milliót, nekem volt 8 és vettem fel hitelt, szerencsém is volt mert áron alul adták el a házat éseg ùjitgatom.

És anno gyerek előtt kint meloztam már és mellék állásom os volt. Másfél evig voltam ithon a gyerekkel, jo gyedet kaptam, aztán 3 éves koráig részmunkaidőbem voltam szintén kint. Most 2600eurot keresek havonta amit kézhez kapok. Nem mintha itt bárkinek közé lenne hozzá.

2019. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
6%
Utolsó; rendkívül szerencsés vagy, remélem értékeled azt a rengeteg mindent, ami az öledbe hullott...! További sok sikert kívánok Neked - őszintén! Csak kérlek ne felejts el hálásnak lenni...! És ne nézd le azt, aki nem örökölt milliókat, ezért neki jóval nehezebb elérni azt, ami Neked kapásból megadatott...! :)
2019. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
#33 Már ne is haragudj, de te voltál az aki lenézte a másikat, mert fiatalon szült és megteremtette azt a közeget ahol fel is tudja nevelni. :) Nem értem mire fel ez az irigység, meg a rosszindulat a többi válaszolónál is. De az anyukának aki írt igaza volt, és nem veszem inkább figyelembe inkább az itt elhangzottakat. :D Megnézném azért hogy kik azok akik ennyire tele vannak gyűlölettel.
2019. ápr. 20. 14:15
 35/38 anonim ***** válasza:
73%

Az ölembe hullott tudod elég nagy túlzás...elég keményen megdolgoztam ezért. Örülök a 6 milliónak, hálás vagyok mamámnak. A ház 28 volt.

Ennél több anyagi segítséget nem kaptam. Azért is tettem eleget, hogy kint jó munkám legyen.

Én soha nem néztem le senkit azért mert gyári melos vagy épp egy szobában lakik albiban.

De azt se nézem le aki 20 évessen szül és a fél vér gyerekeket sem csak a borszinük alapján!

Sztm itt nem en vagyok aki lenéz mást vagy irigykedik.

N27

2019. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Csak azt veszed figyelembe ami egyezik az elkepzeleseddel ? Akkor volt értelme megkérdezni .
2019. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Lényegtelen kitől van a gyerek, gyerekes nővel nem jönnék össze.
2019. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

“Már ne is haragudj, de te voltál az aki lenézte a másikat, mert fiatalon szült” - idéznél kérlek...? Én sokadszorra visszaolvasva sem látok lenézést a válaszomban, csupán értetlenkedést, amit le is írtam.

“... és megteremtette azt a közeget ahol fel is tudja nevelni. :)” - tényleg? És Ezt melyik ujjamból kellett volna kiszopnom, h az illető saját maga, ölébe hullott milliók nélkül “megteremtette a közeget” mindössze 21 évesen...?! xD “Nem értem mire fel ez az irigység, meg a rosszindulat” - semmiféle irigységet és rosszindulatot nem mutattam, sőt... “De az anyukának aki írt igaza volt, és nem veszem inkább figyelembe inkább az itt elhangzottakat. :D” - Hát akk sok értelme volt kiírnod ezt a “kérdést”... ;)

További szép napot!

2019. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!