Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány csak az a baj nagyon félink meg találkozni se nagyon mer velem mit tegyek mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 21. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Nem érdemes félénkkel kezdeni, mert ha egyszer kinyílik a csipája, akkor egy igazi férfi faló lesz.

Gondolom még kis szende szűz.

2019. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Figyelj megkockáztatom ennyi kockázatot megèr
2019. ápr. 21. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Legyél vele nagyon türelmes. Próbálj úgy viselkedni vele, hogy érezze, hogy nem megfektetni akarod, hanem ő maga tetszik, ezért szeretnél minél többet vele lenni. A szexuális nyomulás ebben az esetben visszafele sül el. Inkább a közös programok, beszélgetések legyenek eleinte. Később a szolíd dolgokkal lehet apránként haladni, de csak ha már van vonzalom: pl kézfogás, ölelés, csók. Ha ezek már mennek, utána lehet beindítani a vágyait, addig csak elijeszted az ilyen próbálkozással.
2019. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem rendben köszi jöhetnek még a tippek
2019. ápr. 21. 15:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Talalkozzatok nyilvanos helyen, ahol nem erzi sarokba szoritva magat. Probalj olyan programokat szervezni, amiket korabbi beszelgeteseitek alapjan vonzonak talalhat, pl egy random fagyizasnal jobb lehet egy eloadas az Arpad-kori regeszetrol, ha errol meselt neked. Ha manga rajongo akkor meg vmi japanos dologra vidd el. Te ismered ot, a lenyeg, hogy ne tipikus randiprogramot szervezz, hanem olyasmit, ami a szemelyisegehez kapcsolodik.

Kerd ki a velemenyet es akar a segitseget is. Pl. venni akarsz vmit es megkered, h kiserjen el es segitsen valasztani. Ettol fontosnak es ertekesnek erezheti magat, elhiszi, hogy komolyan veszik ot es szamitanak ra.

Diohejban: alcazd a randit valami masnak. :) A cel az, hogy kicsalogasd a hazbol. Ha jol sikerul varni fogja a kovetkezo alkalmat es ket-harom ilyen utan mar nem kell ezt jatszani, sot talan meg ketsegbe is esik, hogy miert nem kezeled ot nokent. Ha kolcsonos a vonzalom akkor csak a kezdet lesz nehez.

2019. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sztem nem kölcsönös sajnos ahogy le vettem a beszédéből de kezdem feladni mert szinte semmit nem mond el magáról teljesen zárkózott
2019. ápr. 21. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnalom. :(
2019. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Dehát úgy vagyok vele van még más lány is ha teljesen magába zárkózik nem tehetek semmit
2019. ápr. 21. 23:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a probléma a félénk lányokkal, hogy nem veled van általában a bajuk, és nem miattad félénkek. Többnyire saját magukkal van valami problémájuk, és önmagukban nem bíznak eléggé. Te bármit tehetsz, akár komolyabb lelki problémákat nem tudsz megoldani helyettük. Ha még érdeklődik is minimálisan irántad, nem biztos, hogy a személyisége támogatja abban, hogy tudjon ismerkedni. Még neten keresztül sem. Nekem (sajnos?) több ilyen lánnyal is volt dolgom. Volt, aki még neten keresztül se igazán tudott beszélgetni, mert félt, hogy hülyeséget ír... Vagy mindenre azt írta "nemtudom". Mások egyszerűen találkozni nem szerettek volna, és nem miattam.

Megnyílni hosszú hetek után talán megnyílnak, ha tudnak benned bízni.

Talán a világot is kicsit másképp fogják látni, de nem garantált, hogy nem végül az lesz a sorsod, hogy egyszerű barát leszel számukra. Esetleg netes haver. Nyíltabbak lehetnek, ha találnak végre valakit, akiben megbíznak, de esetleg másfelé fognak nyitni, akit mondjuk élőben ismernek, a másikat meg csak (téged) neten. De ez már csak spekuláció.

Illetve mivel ilyen zárkózottak semmiféle párkapcsolati tapasztalatuk nincs, nagyon nehéz lenne elvinni odáig a dolgot, hogy akkor most ti együtt vagytok.

Ahogy látom, egy idő után azért nyitni fognak a zárkózott lányok is.. De mivel sose volt rendbe az önértékelésük - jellemzően én azokról beszélek, akiket ismerek - nem ideális partnereket fognak találni, és nem kiteljesedő kapcsolatokat fognak választani.

Ennek van egy pszichológiai elmélete is (ezzel nem teljesen értek egyet), ha bizonyos korban a lányok/emberek nem kezdenek társas életet élni, utána már sokkal nehezebb lesz, és emiatt nem hozzájuk való párt fognak keresni.


Na de vissza térve, ha ő nem nyit feléd, egyoldalú a dolog, akkor sajnos hagyd annyiban. Ha úgy érzed, meg is éri szenvedni, és küzdeni érte, értelmetlenül harcolni a lehetetlennel számodra nézve önpusztító.

2019. ápr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen sztem én hagyom mert nem ér annyit találok majd olyat aki könnyebben megnyillik
2019. ápr. 22. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!