Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy új lány a munkából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy új lány a munkából.3 éves kapcsolatba vagyok. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az h egy 3 éves kapcsolatban vagyok, nem mondhatom h nem szeretem a párom, megvagyunk, picit monoton lett a kapcsolatotunk. Nem hagynám el más miatt.

Van egy új lány a munkába aki nagyon tetszik, nem nem lennék velem kapcsolatban. Inkább szexuálisan érdekel.

Elhivtam a városba meginni valamit amikor mentünk a többiekkelbis, de nem jött el, 2x hívtam.

Beszéltünk fb-on, nem nagyon dumáltunk, úgy tűnt h nem érdeklem, nincs kedve beszélni. Annyibs hagytam.

Par nap múlva egyik este írta h menjek a városba, sajnos aludtam amikor irt.. Elment a lehetőségem.

Azóta még dumáltumk párszor fb-on, mintha nyitottabb lenne, viccelünk, picit mintha flörtölnénk, de ennyi. A munkába is beszélünk, inkább a munkáról, ahogy új én segítek neki egész nap.

Amikor mellette vagyok érzek egy szexuális feszültséget. A nézése alapján, eléggé úgy tűnik h zöld út. De a cselekedete alapján nem igazán. Van párja.


Tudom h egy hülye kérdés, de a lényeg h éget a vágy h legalább csak megcsókoljam, több nem is kéne.


Nem tudom mit tegyek..

Ötletek?


22 éves lány, leszbikus.

A csajnak is bnője van, tegat leszbi vagy biszex. Erről nem beszéltünk. Vajon kéne?



2019. márc. 27. 08:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Mi mi mi mi a ..??

Na jó inkább nem is mondok erre semmit.

2019. márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Semmi gond, megállsz flörtnél es kész
2019. márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen az élet. :) Mi nem dönthetünk helyetted. Van egy értékrended feltehetőleg, neked kell eldönteni, hogy mit szeretnél képviselni. :) MIndig lesznek vágyak, és nem az utolsó helyzet, hogy ilyen vágyakkal kísértéssel szembesülsz. Először isjó lenne kitalálni, hogy miért laposodott el a kapcsolatod. Lehet-e rajta dolgozni, hogy helyrejöjjön? Van-e értelme? Akarjátok-e egyáltalán, hogy helyrejöjjön?
2019. márc. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ahogy a hármas válaszoló is írja, kísértés és új vonzalom mindig, egész életed során kínálkozni fog, de te döntöd el, hogy élsz-e vele.
2019. márc. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Emberek, tudom hogy nem lenne helyes a saját értékrendem alapján. De kérem kövezzen meg az, aki nem gondolt sose másra, nem feküdt volna le senki mással a kapcsolata során, nem kedvelt volna senkit s nem is flörtölr volna soha. A különbség köztem s köztük az, hogy en ide leírom a dolgokat, feltehetőleg meg sem teszem, mig ők nem írják sehova s basznak össze vissza.

Nem hiszek abba, hogy sose vonzódtál volna máshoz a párodon kívül. Olyan nem létezik. Legyetek őszinték magatokkal. Az más, higy nem teszed meg, de gondoltál rá.

Szép napot!

2019. márc. 27. 08:51
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nem akartam még senkivel összefeküdni pedig a kapcsolatunk elég sokszor a szakadék szélén táncol a maga 4 és fél évével. Van olyan akire rá nézek és nagyon tetszik de maga a gondolat is taszító hogy neki álljak vele bárminek mert teljes mértékben elítélem az ilyesmit. Te nem csak gondolsz a dologra hanem keresed a lehetőséget hogy meg dugd azért a kettő között rendes szakadék húzódik és ha a csaj igent mondana nem sokat gondolkodnál az alapján amit írtál.

Alapvetően nincs jogom megítélni de van egy véleményem a dologról viszont nem ez miatt írtam hanem mert álszent vagy. Leìrod hogy milyen szomorú hogy eluszott a lehetőség és keresed a bugyijába vezető utat de nehogy már megbélyegezzenek mint csalót hisz lehet meg se tennéd. Dehogy nem. Ha nem ezzel a lánnyal majd a következővel. Szerintem egyébként még ez se akkora gond. A hatalmas gond amellett hogy magadnak is hazudsz hogy mindezt úgy akarod csinálni hogy hülyíted a szerencsétlent aki otthon vár.

Én nem tartom magam szentnek. Bármikor jöhet egy olyan fiú aki ébreszt bennem valamit de ha ez számomra tényleg annyira erős érzés ami miatt sutba dobnám az erkölcsi iránytűm akkor szakítani fogok a párommal. Bár ez inkább érzelmi alapú lehet mert egy kis dugás igazán nem vonzott soha de tudom hogy ez nem "normális" így teljesen megértem hogy másoknak ez is elég hogy borítsanak mindent. Nem tudhatom nem fogok e egyszer csalni az életben hisz nagyon hosszú még de abban biztos vagyok hogy a másikat nem tartom meg csak mert már úgy megszoktam a szagát és végülis olykor hasznos mert annál megalázóbb kevés van mikor mindenki tudja hogy a párodnak meg volt mindenki aki nem futott el te meg szerelmesen főzöd neki otthon a vacsorát. Persze kisarkított példa de gondolom érthető.

Szóval én a helyedben először tisztáznám magammal a fontossági sorrendet majd végig venném mely szabályok megsérthetők szerintem és ennek tükrében átértékelném a magamról alkotott képem ( és akkor máris nem futsz majd bele abba hogy x-et mondasz y-ont teszel és felháborodsz ha közlik veled hogy mi a helyzet. Fontos a tisztánlátás) és ha minden átértékelném és mérlegelés meg volt érdemes elmerengni azon jó e egy olyan kapcsolat ahol a pár egyik tagja nem lát kivetnivalót abban hogy más lányt füzöget. Mert szerintem az ilyen kapcsolat halott hisz ha mély érzéseid lennének a párod iránt nem mennél tovább a gondolatnál mert különben bűntudatod lenne.

Gondolkodj el a dolgokon aztán döntsd el merre indulsz. Így a végén nem kell amiatt aggódnod hogy csak sodródtál és szarul döntöttél.

2019. márc. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
@5 senki nem írta, hogy nem lett volna még ilyen. Sőt írtam, hogy mindig is lesz. Ez normális. Viszont az nem hogy baszunk fűvel fával a partnered háta mögött. Meg lehet beszélni, nyitott kapcsolat is erről szól. Van ilyen. Ez már a ti döntésetek.
2019. márc. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a kérdésed, mit tegyél, aztán leírod,hogy tudod, mit tegyél. Most akkor mi van?
2019. márc. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
@6-ossal egyetértek. Annyiban nem talán, hogy ha szereted a párodat, az érzelmi dolgokra sem adod meg az esélyt, hogy valakivel annyira elmélyüljön a dolog. Tartod a távolságot, nem adod meg az esélyét annak, hogy esetleg manipuláljon valaki (mert van ilyen) és eldobjad egy hosszú kapcsolatodat talán a semmiért.
2019. márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Értelek titeket. Ahogy mondtátok nincs jogotok elítélni, mint ahogy én sem titeket csak egy komment alapján.

Nem gondolom álszentnek magam. A fűvel fával dolog nem érvényes nálam, sajnálom, hogy ha valakit ezzel kiábrándítok. A párommal 3 éve együtt vagyok. Ő volt az első akivel lefeküdtem, és nem, senki mással nem tettem meg, csak vele. Tehát nem kell elkönyvelni valami rib@n**nak.

Továbbá a dolgok picit másképp állnak. Másfél éve nagyon szarul megy a kapcsolatunk, mingig veszekszünk, a szex pedig havi 1x vagy kethavonta van. Bocsánat, ha ez annyira nagy baj és többre vágyom. Rengetegszer megbeszéltük hogy ez zavar engem, és sajnos nekem ennyi nem elég. Fiatalnak tartom magam, 22 éves vagyok, igenis akarok szexelni. Rosszabb nincs is egy olyan kapcsolatnál, amibol ki akarsz szállni de mégsem engednek.

Tehát kedves válaszolok, nyugodtan elítélhettek, nem zavar, megértem a ti nézőpontotokat is.

Amit a lányt illeti a munkából, tetszik, de nem tudnék vele elképzelni egy kapcsolatot. És, hogy mindenkit boldoggá tegyek, ha oda jutnék, hogy ezzel a csajjal bármit is csinálnék, szakítanék a mostani párommal.

És amielőtt bárki is mondaná, hogy nem valaki miatt kell elhagyni valakit, és hogy ha nem megy le kell zárni a dolgot, tudom. Néha az én fejembe már rég vége.

Úgy érzem magam ebben a kapcsolatban mint egy börtönbe, nem tudok kiszállni belőle, nem enged.

2019. márc. 27. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!