Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány az egyetemi szakkollégiumban, aki ráadásul szingli is. Volt lehetőségem rá, mégsem merem elhívni randira, pedig szeretnék találkozni vele. Miért blokkolok le?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert túl izgulod, túl misztifikálod az egészet. Nyugi, ő is ugyanolyan ember, mint te.

Ha nem hívod el, majd más tökösebb srác el fogja hívni.

2019. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A húszas éveim végén járok, ő pedig a közepén. Soha nem volt még barátnőm, ami jórészt nekem köszönhető. Gimnazistaként, és egyetemistaként (most doktorandusz vagyok) túlzottan rányomultam a nőkre, amelynek eredményeképpen "hírem" lett, és menekültek előlem a nők. Sosem jött össze, mindig elutasítottak, én pedig zokon vettem, és erőltettem tovább... Messengerben. Sosem mertem odaállni egy nő elé, és elhívni randira, helyette inkább ráírtam, és úgy hívtam el... Személyesen pedig kerültem a kommunikációt... Mindig olyan után futottam, akinél nem volt esélyem, és ezt sosem tudtam jól felmérni. Ezzela lánnyal az a gond, hogy nem elég, hogy a tanszéken hírem van, az ő évfolyamtársát (jóban vannak, de nem a legjobb barátnők) is leakartam fektetni, amikor elhívott magához... Az volt az utolsó próbálkozásom, és ennek már négy éve... A Messengeres írogatás eltűnt, helyette nem állok szóba azzal, aki bejön, mert nem akarok újabb zűrt magam körül... Ráadásul azt se tudom, hogy bejövök-e neki. Egy rendezvényen úgy alakult, hogy hosszú percekig szemben állt velem, beszélgethettem volna vele, ehelyett köszöntem, ás leléptem... Van ebből kitörés? Az ilyen embert azonnal ejtik?
2019. ápr. 12. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát elég kínos a sztorid...
2019. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

legközelebb próbálj meg beszélgetni vele és ha jól megy, hívd el

de ne nyomulj és ne ess a régi hibáidba

valószínűleg az a problémád, hogy túlgondolod a dolgot

2019. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egyből randira akarod hívni. Nem is ismered. Először csak váltsatok egy két mondatot. Aztán egy két beszélgetés után látni fogod, hogy érdemes-e randira hívnod.
2019. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!