Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy átlagos kinézetű lány/nő nagyon könnyen szexhez juthat bármikor akar, míg egy átlag kinézetű srácnak nagyon sokat kell kínlódnia mire szexelhet egy nem épp fullos lánnyal?

Figyelt kérdés
Miért könnyebb lányoknak mint pasiknak?
2019. ápr. 22. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Mert sokkal kevesebb lány megy csak a szexre, mint pasi. Így sokkal nagyobb a kínálat pasiból, rossz pasiból meg még inkább
2019. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy normális nő nem áll le olyan férfival akinek annyi az agyi szintje, hogy csak baszni akar mint a kutyák!
2019. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2


Leáll csak nem akárkivel. Nyilván a nők jobban szelektálnak, csak szexre csak adonisz pasik kellenek, míg egy pasi csak szexre bevállal átlagost simán, olykor még a túlsúlyost is.

2019. ápr. 22. 17:15
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy könnyebb csak szexhez jutni, még egyáltalán nem erre vágyom, társat találni hosszú távra meg egyik nemnek sem könnyebb.
2019. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Mert a nők elővigyázatosabbak, azért. Ha becsúszik a baba, akkor mondjuk nézhetnek jobbra balra (semmi sem 100% védekezés). A nemi betegségek is sokszor jobban megviselik a nőket. Én ezek miatt nem szexelek fűvel fával. Mellesleg 3,5 éve nem feküdtem le senkivel, szóval nem igaz, hogy a nők bezzeg bármikor, amikor.
2019. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5


Az hosszú idő. És nem kívánod?

2019. ápr. 22. 17:29
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mint átlagos külsejű lány, hiába csettintenék, nem rúgnák be az ajtómat sorban a férfiak, hogy le akarnak velem feküdni.

Mindenki válogat, mindenki.

Szóval csak úgy mondom, mert nagy tévedésben vagy!

2019. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok.Nektek általában cssk lyuk kell,nekem viszont elév nehéz olyat találni aki meg is tud dugni.Nem kell jóképűnek lennie,ha jó az ágyban.De szerintem a fiúknak se nehezebb nőt kapni.Ha a fullos csajok maguktól nem fekszenek,akkor keress annyit,hogy vonzó legyél számukra.
2019. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8


Mi a gond? Hamar elmennek? Vagy nem dugnak elég keményen?

Ilyen jellegű problémáim nekem nincsenek :)

2019. ápr. 22. 17:38
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Én nem tudok vadidegennel dgni. Ezek után tök mindegy, hogy a 20 éves bradpitt vagy a ronda gyerek ürítene belém, akkor se menne. Nehéz lehet elhinni ilyen felfogással, hogy toszok, azt megyek.
2019. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!