Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy átlagos férfi élete során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos férfi élete során a házasságig hány nővel fekszik le kb?

Figyelt kérdés

Nem egy nőcsábász aki hetente más nővel hempereg, és nem is egy 30 éves szűz, szóval egy átlagos férfi. Szélsőségektől tartózkodva...

Valószínüleg erre nincs pontos adat, se felmérés de te mit mondtok kíváncsi vagyok :D



2014. márc. 18. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8
2014. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
persze attól függ mikor, hány évesen házasodik?
2014. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ideális esetben 1-el kevesebb nővel, mint élete végéig.
2014. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Valóban ezt kihagytam

30 évesen házasodna meg

2014. márc. 18. 21:49
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Az okos ember nem házasodik. Leélheti az életét akár 1 személlyel is, de nem házasodik. Azzal csak a baj van + költséges. Most komolyan mi értelme annak hogy bohóckodnak a pappal meg a kinevezett bürokratával aztán a ROKONSÁG zabál egy jót utána meg válásnál megy a harc és még egy köcsög ügyvéd is megtömi a zsebét?


A házasság felesleges ahogy a gyerekvállalás is. Nemcsak felesleges, de költséges és káros is.

2014. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

én még névtelenül sem merem leírni, hogy ennyi idősen, mint te írod, mennyi nővel volt dolgom.

nem akarom, hogy rosszul ítéld meg a helyzeted.

de az a szám, amit elárulsz a csajnak, akit elakarsz venni, egyszámjegyű legyen, de jobb ha 5 nél is kisebb.

2014. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

eszem ágában sincs megházasodni, igaz még nagyon fiatal is vagyok de akkor sem... szüleim példáját is látva, veszekednek, ordibálnak állandóan lehet el is válnak nem kell ez nekem

csak érdekelt, hogy egy átlag embernek aki családot akar alapítani meg ilyenek hány nővel volt az elkötelezettség előtt, mert utána már nem lehet, vagy elég körülményes...

2014. márc. 18. 22:40
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Megoldás: ne alapíts családot. Élj együtt valakivel, de a boldogághoz NEM KELL papíros meg gyerek. Annyival egyszerűbb az élet, ha nincsenek kölkök. (+ olcsóbb és nyugodtabb is)
2014. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
utolsó, pontosan így gondolom én is
2014. márc. 19. 16:42
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez persze csakakkor működik, ha a csaj is így gondolja. :)
2014. márc. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!