Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt valaki, aki az egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, aki az egyetemi tanárával jött össze? Hogy kezdődött? L

Figyelt kérdés

Mikor összejöttetek, még tanított? Órákon tett megjegyzéseket, esetleg óra után, hogy kedvel stb?


Érdekel minden történet, mert hasonló szituációban vagyok.



2019. ápr. 28. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Mi sokat szemeztünk, aztán elkezdtem felé közeledni.

Vizsga után direkt kérdések, irodai látogatás, aztán feldobtam, hogy egy kávé esetleg?

Akkor én 24/f voltam, ő kb 40-45 körüli nő.

2019. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk amikor bejöttek a nehezebb szakmai tantárgyak akkor lett véletlenül az összes tanársegédnek, doktorandusznak olyan barátnője aki azokat a tárgyakat hallgatta, ahol ő tartott legalább egy gyakorlati kurzust...
2019. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Én a gyakvezető Phd hallgató sráccal jöttem össze, és nem igazán szorultam protekcióra a vizsgáimon. Elég jól mentek a nehéz tárgyak is, 90-100%-on toltam végig az 5 évet nehéz reál szakon.
2019. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként laborok alatt nem tett semmiféle megjegyzést. Csak észrevettem, hogy néz. Csak vizsgaidőszak után jöttünk össze, amikor már semmi közöm nem volt a tanszékhez. Addig csak sejtettem. Később elmondta, hogy szándékosan nem közeledett eddig, és nem volt neki könnyű stb. Az évfolyamunkon volt hasonló kapcsolat, és ők is ugyanígy tolták.
2019. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Végig tanított a 4 év alatt, így csak éreztem, hogy különleges bánásmódban részesülök. Na nem kedvezményezettként, sokkal inkább azt éreztette, hogy tőlem többet vár tudásban, mint mástól. Ettől mindig motiváltabbnak, többnek éreztem magam és nyilván gyakrabban is láttuk egymást a konzultációknál, de ekkor mégcsak érezhető volt, hogy van valami a levegőben. Összességében jól csinálta, mert amellett, hogy szerettem és értettem a tárgyait, végig azt éreztem, hogy mögöttem áll egyfajta támogatásként és a legjobbat szeretné kihozni belőlem.

Miután lediplomáztam üzent, hogy megihatnánk valamikor a pertut. Meg is történt, összetegeződtünk, beszélgettünk, ismerkedtünk, találkozgatni kezdtünk.

2019. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Ment a zöld kéz mindenkinek


Én úgy vettem észre, hogy közeledik felém a tanár az órán is, csak diszkréten. Az év elején véletlenül észrevettem, hogy bámult. Volt olyan is, hogy meg se szólaltam a szünetben, csak úgy hozzám jött, rámmosolygott és kérdezte, hogy mit mondtam. Ugyanezt megcsinálta a mellettem ülő lánnyal és egy fiúval.


Egyik délután hazafele menet találkoztunk a buszon, ahol beszélgettünk (elmesélte, hogy milyen projekteken dolgozik, semmi személyes dologról nem volt szó). Aznap este bejelölt ismerősnek a Facebookon. Másnap reggel írt, érdeklődött ha jól hazaértem. Ezenkívül még írt rám párszor, meg kétszer haza is vitt kocsival.

2019. ápr. 28. 12:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek más történetek is
2019. ápr. 28. 12:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Szinte biztosan tetszel neki :)
2019. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
Szinte biztosan ribi vagy!
2019. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem jöttem össze vele, de volt ilyen eset.

Sokszor nézett, próbált überkedves lenni, burkoltan bókolt (szeminárium közepén), órák után beszélgetni akart. Én nekem az egész kellemetlen volt. 19 voltam, ő meg harmincon felül... Be is fejeztem azt a szakot 1 év után (bár nem csak miatta, de ő is közrejátszott).

Szerintem az ilyen tanár, aki így cselekszik, erkölcstelen és csak szórakozni akar.


Amit a #4-es és #5-ös válaszoló leírt, az okés, de amkor a tanár ilyen erőltetetten hajt, az nem. Kivéve, ha kapja tőled a pozitív visszajelzéseket (?).

2019. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!