Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír soha,? úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír soha,? úgy kezdődött hogy tetszem neki és találkozna velem, találkoztam is vele, de facebookon csak akkor ír ha én írok neki de akkor el lehet vele beszélgetni,

Figyelt kérdés
kicsit idegesít mert olyan mintha leszarna, közbe meg más fiúk képeit like-olja.18F
2015. máj. 1. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki! Mit nem értesz rajta?
2015. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SaJt01 ***** válasza:
Vagy azt gondolja hogy mivel ő a nő, ezért a fiúnak kell kezdeményeznie. Találkoztam meglepően sok ilyen nő van, ami amúgy tök természetes, jobb ha hozzászoksz.
2015. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
úgy kezdődött hogy tetszek neki találkozni akar, találkoztam is vele jót beszélgettünk de 2 napja magától 1 szót se ír, nem egy félős lány, viszont ma is beszéltem vele és megint találkozna, inkább hagyjam a fenébe?
2015. máj. 1. 21:57
 4/6 A kérdező kommentje:
16 éves lány
2015. máj. 1. 21:57
 5/6 A kérdező kommentje:
én úgy vagyok vele ha engem valaki érdekel akkor ki se bírnám hogy ne írjak neki, szerintem ez tök gáz így az lenne a normális ha ő is érdeklődne felőlem.
2015. máj. 1. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:
ja hát lehet csak bazi lusta xDD az én fiúmnál is az volt, mindig nekem kellett pötyögni :) De ezt még az elején letisztáztuk :) Lusta, senkire nem ír rá, ha akarnak vele beszélni, akkor írnak. Pont. Ezen az elven él ő is meg egyik barátnőm is. :) Vannak ilyen emberek akik nem írnak rá a másikra vagy nagyon ritkán :) 17L
2015. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!