Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek olyan férfival, aki nem néz ki jól, de jó apajelölt, gazdag és értelmes?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 28. 21:28
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
14%

11.-nek.


MINDEN nő pénzért dug!


Amikor randizik egy pasival, ott is fizet a pasi, csak nem a készpénzt adja a csajnak, hanem virágot és vacsorát!

2019. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem, mert kell, hogy tetsszen nekem.
2019. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
*de egyébként a szépség relatív, szubjektív, lehet, hogy más pl szebbnek lát téged,mint te magad.
2019. ápr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell a pénze, hanem a gyerekeimnek szeretnék majd olyan apát, aki mindent tud nekik biztosítani..már az is gond, ha az ember jót akar a gyerekeinek?:D
2019. ápr. 28. 22:17
 15/32 anonim ***** válasza:
70%

:D:D:D:DDD

mindezt úgy éred el, hogy valami okédék kinézetű pali fog gerincre vágni minden este

:D:D:DDDD

nem létező gyerekekről beszélsz, remélem az meg van

2019. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
64%

Ha gyereket akarok akkor úgy szülök, hogy egyedül is tudok nekik biztosítani mindent.

Ja mert egyébként az baromi jó példa egy gyerek előtt, hogy látja a szülei semmirevaló szr kapcsolatát, ahol anyuka kis túlzással undorodik apukától, a gyerek az egyetlen ami összeköti őket, apa hordja haza a lóvét anya meg rá se tud nézni. A gyereknek az a legfontosabb és az életére nézve a legkifizetődőbb, ha szerelemmel teli kapcsolatot lát. Ez fog számítani neki hosszú távon, és ez fogja az életét befolyásolni nem pedig az, hogy apuka mennyi lóvét visz haza.

Végignéztem nem egy tinit anno, ahogy sír, hogy bárcsak elválnának végre a szülei, mert nem szerették egymást és csak miatta szenvedtek még a kapcsolatban. Egyiknek sincs a mai napig sem értelmes párkapcsolata.

2019. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
#17 te azonnal tervezel munkába állni szülés után vagy mi? Mintaanya leszel, majd a babysitter felneveli.
2019. ápr. 28. 22:26
 18/32 anonim ***** válasza:
35%

Tehát van egy ilyen pasi, akinek te kellesz, te pedig nem tudod eldönteni, hogy belevágj-e.

Van a személyiség fejlődésnek egy olyan pontja, amikor rájövünk, hogy a külső nem minden, te agyilag már tartasz ott, de lelkiekben még nem. Egy esélyt kaphatna, de ha nem megy engedd el.

2019. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
50%
nevetségesebbnél nevetségesebb indokokat sorakoztatsz fel, de legbelül te is tudod, hogy nem ez a helyes, és egy boldogtalan, szar életet csinálsz ezzel magadnak, ami jó eséllyel egy deprimált élet lesz, idővel jönnek xanax és társai, depresszió, pánikrohamok, majd a végső sötétség
2019. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
67%

Én biztos nem.

Nem kell a pénze, nekem a külső a legfontosabb. Szex nélkül nem tudnám leélni az életemet, ronda pasira pedig nem nedvesedek be.

2019. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!