Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedes interneten es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedes interneten es talalkozas utana. Velemeny?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel mar tobb, mint 3 hete irkalunk mindennap orak hosszat. Nagyon kedveljuk egymast es tetszunk egymasnak. Mar parszor szoba jott, hogy valamikor talalkozhatnank. De van egy kis gond ..elol 2 fogam elegge kusza, de o errol nem tud. Mennyire lohasztana le ez a hozzam valo vonzodasat szerintetek ha talalkoznank ?
2019. ápr. 30. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Bármi le tudja lohasztani ha élőben nem jössz be neki. És bármit “ nem lát” ha tényleg vonzódik hozzád.

( amúgy a fogadtól független írom, ált. a talikon elbukik a személytelen vonzódás)

2019. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Amugy 3 eve 2 ev alatt felszedtem 20kgt, most nyerem viszza az alakomat, meg 5kg felesleg van rajtam. Tudja, hogy nem tokeletes a borom, nem olyan feszes, striak ... Es azt mondja, hogy vegkepp nem erdekli ot, aminmeg is lepodtem mert o nagyon sportos, jo kinezetu pasi es a lanyokban is ezt preferalja. ..
2019. ápr. 30. 12:34
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Komolyan, nem megbántani akarlak, de mondani/ írni lehet BÁRMIT. Nekem is irták már hogy régóta keres egy ilyen szuper csajt, mint én....( élőben meg közölte, hogy szex az oké, más nem oké....).


De ha talizol vele, bármi is lesz, visszaírsz ide?

2019. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom, nekem is megfordul a fejemben ilyesmi, elegge bizalmatlan vagyok a fiukkal.... Hat jo, irhatok, de az kb csak ket honap mulva lesz.
2019. ápr. 30. 12:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatod a csálé fogad? Lehet nem is annyira feltűnő, csak te gondolod ezt. Ilyenkor minden apróság zavarja a nőket, hogy majd emiatt nem fognak tetszeni.
2019. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
41%

Csak egy kérdés, lányok. Bizalmatlanul mégis hogy vagytok képesek egy ismerkedésbe belekezdeni? Csak úgy mellékesen margóra.

Tedd rendbe magad előbb elsősorban belsőre, aztán ha nagyon zavar bármilyen külső adottságod, akkor azon is változtass és amikor már szinte tökéletesnek érzed magad, akkor kezdj srácokkal bármibe. Bizalmatlanul másokkal szemben, s ezzel együtt önbizalomhiánnyal küzdve mégis mit vársz? Csodát?

2019. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Három hete minden nap órákat... még két hónap... Drága kérdező. Erről a hapsiról nem hiszem, hogy fogsz írni két hónap múlva. Azért nem, mert ha szimpi, akkor egy nyamvadt találkozót össze lehet egy héten belül hozni, még akkor is, ha eltérő beosztásban dolgoztok és egyikőtök Nyíregyházán, a másik meg Sopronban él. Ezzel te azt a jelet küldöd neki, hogy nem bízol meg benne még ennyire sem/félsz tőle. Ennek jogosságát mivel sem megerősíteni sem megcáfolni nem áll módjában, így levonja a következtetést, miszerint így pattintod le/csak barátkozol. Már 4 éves korunkban megtanuljuk, hogy a királyfit akkor állítják lehetetlen feladat elé, mikor ki akarják golyózni a meséből. Te jelenleg ezt kommunikálod felé, így ha mást akarsz, akkor változtass kicsit a kommunikációdon.

Randihelyszín meg nappal, nyilvános, forgalmas hely, onnan pedig haza, aztán nem kell beszarni.

32/f

2019. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Neten történő ismerkedés során 4 napon belül mindig összehoztam a találkozókat, hogy megvan-e a személyes vonzalom is. Ja és nekem is kiáll az egyik fogam elől, de ez sosem volt akadály. Adtam mindig önmagam, ahogy a mostani páromnál is. Vele is 4 nap beszélgetés után összehoztuk a személyes talit is.


Add önmagad és ne húzd hónapokig a találkát.

2019. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
A legnagyobb hülyeség netes ismerkedésnél hetekig, hónapokig húzni-halasztani a találkozót! Mert úgyis a személyes találkozásnál derül ki, hogy vonzódtok-e egymáshoz, megvan-e a kémia. Egy fénykép kb. semmit nem ad vissza, sőt, a legtöbbször torzít (mert úgyis mindig a legelőnyösebbet mutatjátok). Ez a 3 hete "irkálás" meg már 10 évvel ezelőtt is gáz volt, most 2019-ben nincs annyi bennetek, hogy felhívjátok a másikat, hogy legalább a hangját halljad? Pár nap alatt kiderül úgyis, hogy szimpatikus-e a másik annyira, hogy megérjen egy talit. Hónapokig húzni, istenem, abból kb. általában mindig csalódás lesz, mert elképzelsz valakit és nem is fog hasonlítani!
2019. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

Jesszus ez nagyon hosszú idő, 5 napon belül én is taliztam szerencsére csak erősebb lett a "kémia" meg minden, nem ért csalódas.

De ne várj 2 hónapot, nem a fogakon, a kevésbé feszes bőrön es +5kg-n fog múlni hidd el.

2019. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!