Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van rá esély, hogy egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy egy ilyen férfi megvárja amíg kész leszek egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel tetszünk egymásnak. Ő viszont nagyon népszerű a lányok körében, mert nagyon helyes. Kicsi nézeteltérés is volt emiatt, mert több lány is nyomult rá. Persze nem mondtam ki, mert nincs köztünk semmi, de észrevette, hogy kerülöm és nagyon aggódni kezdett értem. Elhívott randira is, de elutasítottam, mondtam, h nekem most nincs időm ilyesmire. Láttam, h nagyon rosszul esik neki, de próbált úgy tenni, mintha nem fájna neki. Korrekten megmondta, hogy ő nem fog erőltetni semmit, de majd szóljak, ha meggondolnám magam. Egyáltalán nem sértődött meg, és nem is nyomul azóta, hanem teljesen lazán elbeszélget velem, mintha mi se történt volna. Tényleg olyan pasi, aki bárkit megkaphatna. Szóval nagyon nehéz elképzelni, h van ehhez türelme. Sajnos jelenleg olyan helyzetben vagyok, h kisebb gondom is nagyobb, mint egy kapcsolatba belevágni, szinte semmi időm nincsen.
2019. máj. 2. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
A kérdést meg is válaszoltad. Az ilyen népszerű pasi nem fog várni egy olyan csajra, aki visszautasította, hogy ha megkaphat szinte bárki mást és hetente váltogathatja őket. Amúgy meg ha meg is vár később szinte biztos a megcsalás ugyanis a jó pasik nem éppen a megbízhatóságukról híresek. Attól érzik magukat igazi jó pasinak ha minél több nővel lefekszenek.
2019. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze, miattad majd megváltozik.
2019. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak azt nem értem, hogy akkor miért foglalkozik még egyáltalán velem, miért nem hajt rá egy másik lányra, hiszen a társaságban többen is odavannak érte.
2019. máj. 2. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:
A férfiak azért szeretnek játszani is, mert valakinek kihívást jelent azt megkapni, amit nem kapott meg olyan könnyen elsőre. Nem tudhatod, lehet kifogtad azt aki hűséges, de nagyobb arra az esély, hogy egy kihívás vagy számára, megfektet és jön a következő. Ezt nem lehet tudni előre, főleg egy kérdésből.
2019. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, van tapasztalata, hogy hogyan kell egyszerre több lányt szédíteni... Keress a saját kategóriádban, mert ennek sírás lesz a vége.
2019. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg várok, hogy megfőjön az ebéd, addig bekapok pár falatot. Érted?
2019. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!