Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-28 éves Fiúk, akik már jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-28 éves Fiúk, akik már jó pár éve gyúrtok, és odafigyeltek, mit eszetek! Milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Én lassan egy éve kezdtem el edzeni, de mivel lány vagyok, és azelőtt semmit sem mozogtam, nehezebben tudom"kigyúrni" magam, bár nem is ez a célom. Van némi plusz súly rajtam (főleg hason, combon), és megeszem, amit megkívánok, nem folytatok semmiféle diétát, de az edzések nagyon fontosak a számomra- nyilván próbálkozom összehangolni az étkezéssel, de szeretek enni, ezért nem mindig jön össze.


Nekem ennyi információ alapján adnának egyáltalán esélyt azok a fiú, férfiak, akiknek az életmódjuk a testépítés, testedzés?



2017. ápr. 21. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Evésen múlik minden tényleg. Leg célravezetőbb, ha nem eszel semmi cukrosat és gyorsan felszívódót amíg el nem érsz egy ideális alakot. Ha már az megvan, akkor lehet néha nasizni, de mellette ugyanúgy jól kell étkezni, de a rendszeres mozgás hatására néha belefér a süti pl, vagy amit kíván a szervezet. Lényegében semmi feldolgozott, kész kaja. cukrok, pékáruk kerülése...tipikusan az az elv, amit akárhol olvashatsz mint az "egészséges étkezés"


Pl egy normál napom. De én nem diétázom.


Reggeli: turmix. Darált chia mag, lenmag, zabpehely, 1 db banánnal 2 kiskanál mézzel, 2 kiskanál holland kakaóporral, fahéjjal valamint a vizet amiben turmixolom az 1 adag vanília fehérjét tartalmaz.


Ebéd zöldségek plusz 30-50 g szénhidrát, általában köles,bulgur,rizs, v édesburgonya, sima burgonya, etc. néha 100-200 g pörkölttel, vagy más hússal, de valamikor hús nélkül...Zöldség nagyon laktató, főleg ha változatos.


Nasi: olajos magvak 100g vegyesen, tökmag, dió, szotyi, mandula etc. vagy gyümölcsök.


vacsi: 3-4 tojás vagy rántotta hagymával és zöldségekkel, sajttal, vagy tükörtojás 50g teljes kiőrlésű kenyérrel amit én csinálok sütőbe.


De akármit ehetsz, neten rengeteg recept van, csak legyen változatos és ne feldolgozott. Ha figyelsz a mennyiségre, neked gondolom 1200-1500 kalória között lehet a napi, és sportolsz, akkor fogyni és formásodni fogsz idővel. De tényleg a kaja a befolyásoló tényező.

2017. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányok akik az ideáljaim pedig nem releváns eme kérdéshez.
2017. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem testépítés, de komoly sport van az életemben több kint 5 éve. Nem figyelek külön az étkezésre, a vegetáriánus életmód betartása elég jó ahhoz, hogy ne egyek összevissza mindent.
2017. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

már jó pont, hogy edz. :)

kis felesleg nem gond, ha látom, hogy dolgozik ellene. ;)

2017. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen hihetetlen, nem az edzés meg az evés az életem. Ennek ellenére már évek óta csinálom mindkettőt.

Akiknek ez az élete, azoknak valószínű olyan nők tetszenek, mint a sztereotípiájuk szerint.



Ezek tudatában lényegében irrelevánssá válik a kérdésed, de azért leírok néhány jellemzőt:


Klasszikusan művelt, a modern világot megveti, tradicionalista, Európa érdekeit tartja szem előtt, az anyaságban a nőiessége kiteljesedését látja és sok (3+) gyereket szeretne, pogány (nem, nem ateista), nem materialista, megveti a kereszténységet és a feminizmust, szociálisan érzékeny, és ezeken a területen nem feltétlen velem azonos, hanem kiegészítjük egymást (lévén nem a klónomat keresem).


Mint látod, ezek közül sehol nem volt, hogy edzenie kell, meg figyelnie, hogy mit eszik. Ugyanakkor, nyilván örülnék, ha csatlakozna hozzám ebben, és segíthetnénk egymásnak. Ha főzne nekem, vállalnám az edzésciklusainak a számolgatását. :P


21/F

2017. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!