Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/hölgyek nektek nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/hölgyek nektek nálatok hogy megy?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a lányok már akkor eldöntik, hogy tetszik-e nekik egy fiú amikor először találkoznak.Ez igaz? És ha találkoznátok valakivel melyik az első dolog amit megnéztek rajta (pl szem, haj stb.)?

2019. máj. 4. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

ömm, te nem döntöd el első találkozáskor, hogy tetszik a nő?

Megnézed több féle napszakban és ruhában mielőtt döntesz?

2019. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most röhögni fogsz : én a fogait nézem : van e szájszaga, lepedékes e a fogsora, a körmei koszosak e vagy ápolt rövidre vágott? Cipője tiszta e, ruháját, nem e dohos szagú. Nekem ezek sok mindent elárulnak.
2019. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek üzenném, hogy volt már olyan amikor a lány idő közben tetszett meg a személyisége miatt, ezért nálam már volt ilyen.
2019. máj. 4. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Elsőnek a fogait nézem! Aztán a arcát mosolyát testalkat személyiség ha ezekből bármi is zavar akkor nincs miről beszélni


30 N

2019. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szemek, fogak, testalkat, tartás, mozgás, hang, mosoly, beszédstilus, illat, ruházat. Minden érzékszerv szerepet kap.
2019. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A férjemmel 6 év barátság után jöttünk össze. 😂 Elsőre abszolút nem fogott meg, aztán ahogy megismertem rendesen, csapkodtam a fejem, hogy eddig nem tetszett. Egyébként ha a külsőre szorítkozunk, nekem a szem és a kéz a legfontosabb, de abszolút nem ez a lényeg, sokkal fontosabb a személyisége.
2019. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!