Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeim, ti hogyan fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, ti hogyan fogadnátok azt, ha egy társkeresőn beszélgetnétek valakivel, aki zavarba hozna titeket, bókolna nektek nagyon? Uraim, ti csináltatok ilyeneket? Mi volt a kiszemelt hölgyeitek reakciói?

Figyelt kérdés
Olyan bókokra gondolok, hogy mondjuk "gyönyörű szemed/mosolyod van", "elbűvölő a tekinteted", satöbbi. 23F

2019. máj. 5. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Mekkora fantáziadús bókok!

“Gyönyörű a szemed”. Ez tuti minden nőt zavarna hoz, hisz sosem hallottak még ilyen frappáns bókot, főleg társkeresőn.


Nem, nem szoktam ilyet alkalmazni, de ez most változik. Felnyitottad a szemem.

2019. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Ennyitől nem jövök zavarba. Bár határozottan jobb , mintha azt írnád, hogy elnézést a zavarásért. Ilyet is kaptam már.

A túl sok bók elsőre kicsit riasztó és túl sok lehet.

2019. máj. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Férfiként írom, hogy menekülnének olyan embertől aki 23 évesen "hölgyem/uramozza" őket. Túl nyájas, tenyérbemászó és mesterkéltnek hat. Mintha egy porszívóügynök lennél aki csak el akar érni valamit. Az ilyen bókokkal az a baj, hogy nem egyedi. Klisés, ezerszer elmondott, betanult szövegnek látszik. Nem hozzá szól, csak általános. Ne a mosolyát meg a szemeit dícsérd meg, hanem mondjuk a saját maga által készített karkötőt a kezén, látni fogja, hogy pl.: díjazod és elismered a kreativitását, ez sokkal jobban fog esni neki mint a "szépaszemed" hatszázadjára a héten.
2019. máj. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Hát ezeknél a rendkívül eredeti bókoknál kicsit több kell, hogy engem zavarba hozzon valaki, nem is hiszem, hogy ez online egyébként megvalósítható lenne. A túlzott bókolástól egyébként a hideg kiráz, online ismerkedésnél lehetőleg ne hízelegni akarjon olyan tulajdonságaim alapján, amiket élőben még sosem látott, inkább koncentráljunk arra, hogy megismerjük egymást és rájöjjünk, lesz-e lehetősége esetleg élőben kedveskedni valamilyen megjegyzéssel. Az ilyen internetes bókolások nekem sosem jöttek be, akkor esik jól a "gyönyörű szemed" téma, ha megalapozott, nem egy pixeles profilkép alapján böki oda rögtön a köszönés után.


Egyébként egyetértek a 3. válaszolóval, az ilyen hölgyem/uramozás nagyon mesterkélt és nagyon tenyérbemászó, ettől már úgy magában is sarkon fordulnék, de ha ez úgy valósulna meg, hogy rám ír társkeresőn egy 23 éves kölyök, hogy "Üdvözletem Hölgyem, Önnek rendkívül elbűvölő tekintete van", akkor kész, valószínűleg egyből le is törölném magam az oldalról :D

2019. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Online ne bókolj szerintem. És élőben is csak megfelelő pillanatokban.
2019. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kizonnyel. Mondani/írni bármit lehet, főleg a monitor/okostelefon/egyéb biztonságot adó fedezekeben.


Az online ismerkedés nem opció nálam. Az csupán kiskapu a kényelmes, biztonsági játékos, tuti-mutyi férfiak számára, akik eloben soha nem szólítananak meg nőt.

2019. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Online is lehet bókolni, csak nem árt olyan tulajdonságot dicsérni, amiről van valami fogalma az embernek. Egy 10 poxeles szemről megmondani, hogy szép elég üres nőknek tűnik.



Én a gépe processzorát szoktam online dícsérni az tuti 😀

2019. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!