Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak köztünk pszichológusok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak köztünk pszichológusok? Mondjuk egy randin, elemzitek a kiszemelt férfit/nőt? Esetleg családon belül? Akarva/akaratlanul.

Figyelt kérdés
2018. okt. 5. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Az túlzás, hogy elemzem. De! Egy idegen (első randi) esetében akaratlanul is minden szavára pszichológus füllel is figyelek. Ha valami probléma van, akkor ki tudom szűrni, hogy szeretnék-e pl. egy lelkileg sérült emberrel kapcsolatot.

A családomat sem elemzem, de ha észlelek valamit, finoman, mint családtag és nem mint pszichológus adok tanácsot és akkor, ha kérik.

Fontos elkülöníteni a munkát és a magánéletet. Tudatosan figyelek magamra és törekszem, hogy ebben is fejlődjek.


25/N

2018. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
1# +1.
2018. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pszichológus, de évekig jártam terápiába és csoportba, nagyjából sikeresen szerencsére. Akaratlanul is figyelek azokra a dolgokra, amiket szeretnék vagy épp nem szeretnék egy kapcsolatban, és egyúttal szelektálok is.
2018. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Minden tiszteletem a tietek. Koszonom.:) erdekel a pszichologia nagyon. Szerintem nagyon jo szak
2018. okt. 5. 14:30
 5/12 anonim ***** válasza:
12%

Nem olyan okosak azért a pszichológusok, mint gondolod, kérdező. Van, akiről évekig nem tudnak meg semmit szinte, aki hozzájuk jár. Igaz, ha tovább kell fizetni érte, úgy jobban megéri, hogy minél később ismerik meg.

Egy átlagember is tudhat annyi következtetést levonni egy másikról, mint egy pszichológus. Azért, mert elvégez valaki egy büfészakot, még nem lesz valami fantasztikus emberismerő.

2018. okt. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1. Szóval aki lelki sérült, az ássa el magát, neki már eleve kevesebb esélye van kapcsolatra is. És egy pszichológusnak ez problémát okozna, mert a párja ezek szerint egész élete során nem tudna megszabadulni a lelki sérüléstől.

Elég szomorú, hogy itt tartunk. Ezek szerint a pszichológusok eleve nem is tudják gyógyítani, kezelni a lelki sérüléseket, tehát csak kamuból léteznek. (Oké, nyilván a pácienssel együttműködve kezelnék, már ha tudnák, de most kiderült, hogy nem is tudják, nem tudnak vele mit kezdeni.)

2018. okt. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
6# 1-es úgy érti ezt valszeg,hogy mivel a munka elég leterhelö,nem feltétlen akar az ember egy olyan párt,aki szintén segìtségre szorul. 5# a pszicho nem büfészak,k.urva sokat kell tanulni,és nagyon leterhelö a meló. A klinikusi képzés végére eljutni alaphangon 9 év,úgyhogy ne mond már,hogy nem lesz jobb emberismerö a pszichológus,mint egy laikus. Ne legyél buta. Én spec nem elemezgetem az embereket szabadidömben-persze észreveszek dolgokat-de a magánéletemben ugyanolyan földi tapló vagyok,mint bárki más. A melóban mindenre figyelni kell,minden gesztusra,minden szóra,szét is durranna a fejem,ha még otthon is ezt kéne csinálni.
2018. okt. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz E- meter szükségeltetik.
2018. okt. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Az étterem annyira zsúfolt, hogy egy vacsorázni betérő férfi, más lehetőség híján, odalép egy magányosan ülő hölgyhöz, és udvariasan megkérdezi, volna-e az asztalnál szabad hely.

- Pimasz disznó! - ordít válaszul a hölgy. - Hogy én lefeküdjek magával? Soha!

Mindenki a férfit nézi, aki vörös képpel odébb kullog és letelepszik a bárpult mellé. Némi idő elteltével a hölgy felkel az asztaltól és odamegy a megszégyenített férfihoz.

- Ne haragudjon rám. Viselkedéspszichológus vagyok, az imént csak egy tesztet csináltam. Kíváncsi voltam, hogyan reagál egy férfi az ilyen inzultusra.

A férfi hirtelen elordítja magát:

- Micsoda? Hogy fizessek ötezer forintot egy éjszakáért? Hát mit képzelsz magadról, anyukám?

2018. okt. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

7. BornInAugust

Nem buta vagyok, hanem van tapasztalatom pszichológusokkal. Nem értenek azok semmihez. Én is tudok annyit, mint ők, pedig nincs ilyen végzettségem. Sőt, megkockáztatom, némely pszichológusnál többet is tudok. Nem tudom, néhány direkt játssza csak a hülyét, úgy csinálva, mintha nem tudná, mi a helyzet.

Az első felhasználó pedig pszichológus létére buta. Ideírja, hogy a lelki sérültek hátránnyal indulnak eleve az életben. Mi van, ha egy lelki sérült ezt olvassa? Látszik, ennyire képtelen beleélni magát más helyzetébe. Én is lelki sérült vagyok és küzdök problémákkal, és köszönöm szépen az elsőnek, aki egy ba rom, hogy így leírta ezt. Roha dékok, elegem van belőletek. Remélem, az első kifog egy autistát.

2018. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!