Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 órás első randi, csók is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 órás első randi, csók is volt, de azóta nem keresett. Akkor ennek annyi?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a randi.

2019. máj. 7. 09:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy csak kivár, taktikázik. Adnék még egy napot a dolognak, de ne éld bele magad, hogy keresni fog.
2019. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Tegnap? Még semmi idő nem telt el. Várj még egy kicsit! Ha nem jelentkezik 1-2 napon belül, akkor írj rá. Nem muszáj várni a sült galambot, te is tehetsz egy kicsit érte, ha folytatást akarsz.


30/nő

2019. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Hol van az előírva, hogy csak ő kereshet téged? Jogod van keresni őt, meg állítólag képes is vagy rá.
2019. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3 csak hajlandó nem vagyok🤣

Köszi a válaszokat, várok még kicsit.

2019. máj. 7. 10:01
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
#4 Lehet, hogy Ő is így van vele. Kiváltképp, ha Ő hívott randira! Ha én hívom a nőt randira és utána nem keres, azt egyenes elutasításnak tekintem, ugyanis az egyensúly híve vagyok: ha nem teszünk bele ugyanannyit mindketten, halott ügy és odébb állok. És a tapasztalat is azt mutatja, hogy eddig minden sikeres randim után a nő keresett.
2019. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Vagy direkt jatsza az eszet , ami szanalmas, hacsak nem 15 eves, de figyelj, ha annyira akarna valamit nem birná ki hogy ne keressen.. én mindig a mostani kapcsolatom elejéből , meg a többi hosszabbéból indulok ki. Mindegyik ugy volt , de a mostanit irom mert az a legfrissebb, hogy talalkoztunk, majd kb ki se szálltam a kocsijából és már irta h mennyire jo volt velem , és folytattuk ugyanugy az irogatast mint azelott.. tehat akinek kellesz, az nem taktikazik, nem jatszik, hanem cselekszik..:)
2019. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5 Ha te nem írsz nekik utána soha, akkor azokból persze, hogy nem is lesz semmi :D Logic...

#6 Ez lenne az, amit én is várnék. Már írt azóta, de ha jól érezte magát, írhatott volna egyből utána..persze, én is írhatnék, de bennem van női tartás, nem fogok rögtön az elején nyomulni.

2019. máj. 7. 11:27
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
#7 Igen, "logic". Ugyanis nálam ez afféle mutató: Ha már az elején nekem kell mindent megtenni, akkor abból garantáltan nem lesz jó vagy egyenrangú kapcsolat. Ha a nő mindig tőlem várja, hogy mindent én kezdeményezzek, inkább odébb állok. Főleg mert általában én szólítom meg a nőt először és én hívom randira. Nagyon is van mögötte logika. Nálam nem az számít egy nőben, hogy mennyire csinos/bájos. Persze le lehet venni a lábamról, de én az elején nagyon meggondolom, hogy akarok-e vele lenni, szóval vannak apróbb próbáim amiken tudatlanul is átesik az illető. Mivel arra vagyok kíváncsi milyen jellem, hogy áll hozzá a dolgokhoz, jó az elején kiszűrni. A passzív nőktől pl rosszul vagyok. Szóval ha a nő passzív, akkor nem veszítettem semmit. Igen, már az elején is számít és RENGETEGET elárul. Nem akarok sem princesszt magam mellé, sem olyan nőt, aki helyett a legapróbb dolgokban is nekem kell döntenem.
2019. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem tartás, hanem játszmázás.

Reggel 9kor azon aggódni, hogy a tegnapi pasi még nem írt pedig külön vicces.

Lehet az éjszakát alvással töltötte, mint a legtöbben.

2019. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 én meg passzív pasit nem akarok, aki arra vár, hogy a lány másszon fel érte a toronyba.
2019. máj. 7. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!