Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyertem egy fogadást, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyertem egy fogadást, azt mondhat bármit kérhetek. Jó ötlet volna ezt kérnem?

Figyelt kérdés

Pár hete ismerkedünk, cicázunk, kerülgetjük a forró kását. Személy szerint élvezem, hogy még egy csók sem csattant el, látom rajta, hogy ő is akarja, de tetszik, hogy mégsem adja könnyen magát, és nekem is jó érzés, hogy uralkodom magamon, pedig legszívesebben ágynak dönteném..

Fogadtunk a hétvégén egy apró kis dologban, a fogadást én nyertem meg, azt mondta "24 órád van kitalálni mit kell teljesítsek" majd hozzátette "bármit kérhetsz.."


Gondoltam arra is, hogy szimplán meg kell csókoljon.. de az túl egyszerű volna, így mivel tudom, hogy nem szeret főzni azt találtam ki, hogy vendégül kell lásson vacsorása:)

Szerintetek?



2019. márc. 20. 19:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
Itt szerintem mindenki azt remélte, hogy “azt” kéred.:/
2019. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
de hát milyen illúzióromboló volna már "azt" :D kérni.. (miért nem nevezed nevén a gyereket?) :)
2019. márc. 20. 19:43
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

Kérd a családi vagyonuk rádruházását.

32/f

2019. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Sosem érdekelt a pénz.
2019. márc. 20. 19:43
 5/30 anonim ***** válasza:
77%
igen 1. jól mondta, én is azt reméltem, hogy megkéred hogy csempézze ki a fürdőszobát, de nem te inkább meghívatod magad :/
2019. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%
Te medve, ha ott lettél volna, a hűtőt is elhozhattuk volna.
2019. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%

#4. Engem se a pénz, hanem, hogy milyen képet vágna. :D

32/f

2019. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
7, a főzés szerintem jobban fel fogja zaklatni:) a vagyonos történetből meg maximum az jönne le, hogy egy nulla ember vagyok, akit csak a pénz motivál.
2019. márc. 20. 19:49
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jo. En is ezt a silust szeretem most, higy egyertelmu, de megse, csok se kell mindjart..nekem tetszene ilyen ugratas. Jobban mint barmi mas. Csoknal is jobban. Azt majd kaja utan pl
2019. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Így passz, attól függ... Korotok? Ő a lány?
2019. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!