Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-as évek elején mennyi időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as évek elején mennyi időt ajánlatos várni, még összeköltözésre esetleg házasságra kerüljön a sor?

Figyelt kérdés
Itt is érdemes éveket várni?
2019. máj. 7. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Én 2-3 évet várnék. Szerintem ennyi idő alatt simán megismerhető a másik fél annyira, hogy el lehessen dönteni, hogy megfelelő e a partner életünk végéig.
2019. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, 2-3 évet várni kell a házassággal. Összeköltözés kinek hogy esik jól, de a legfontosabb az hogy mindkét félnek legyen félretett pénze, tehát ne üresen kezdjenek a közös életbe. Mert ne adj isten házasság vagy összeköltözés után ha útban a baba, az tud okozni meglepetést. Szóval legyen pénz, állandó biztos munkahely és viszonylag összhang és közös cél. Ha ezek közül bármelyik hiányzik akkor lehetnek gondok. A párválasztás is egy döntés, mindenki a legjobbra törekszik, főleg ha már nincs idő a játékra. Olyan kapcsolatot hogy idővel majd változik, megjavul stb, el sem szabad kezdeni.
2019. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Ebben a korban vagyunk a párommal és a 3. hónapnál került elő az összeköltözés, most vagyunk az 5.ben és már nézzük a közös lakást. Nemigazán érdemes éveket várni hiszen lakva ismerszik meg a másik.
2019. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Amikor kölcsönös igény van rá.
2019. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Összeköltözés - amikor szeretnétek, pár hónap után simán lehet. Esküvő - szintén amikor szeretnétek, de minimum 1-2 év.
2019. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ezt nektek kell érezni.

Én 30 voltam, mikor gyerekem apjàval különvàltak útjaink, akkor ismertem meg pàromat, és valahogy nekünk úgy alakult, hogy itt, az ő hàzàban két hét utàn több cuccom volt, mint nálam.Tehàt mi szinte rögtön.Ennek 5 éve.Nem bàntuk meg.

2019. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Összeköltözés fél-egy év, házasság 1-2 év együttélés. Nagyon nem kell húzni az Összeköltözést szerintem, mert úgyis akkor dől el minden a másikkal kapcsolatban. Ha semmirekellő a másik fél, ugyan úgy repül 3 hónap vagy 10 év után, teljesen mindegy, hogy mennyit vár az összeköltözéssel, de ahogy írtam, nálam egy évnél tovább nem húzza el.

32/f

2019. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1,5 éve vagyunk együtt.
2019. máj. 7. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!