Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasi leszólja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi leszólja egy programotokat, ahova mentek a barátnőiddel, az kiábrándít titeket?

Figyelt kérdés
Mondjuk elmentek valami koktélbárba, a pasi meg leszólja, hogy az milyen gáz hely, és ő biztos nem tenné be oda a lábát. Vagy egy koncertre és a pasi meg mondja, hogy az milyen szar együttes már.
2019. máj. 7. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jönnék össze olyan pasival, akivel nem hasonlít a zenei ízlésünk.

Ha egyenesen leszólná, amiket szeretek, akkor mehet a levesbe...

2019. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A zenei ízlésemmel elégedett vagyok és igazából nem érdekel ki mit gondol róla:D(metallica, arctic monkeys, iron maiden, pink floyd stb). Altalában úgysem nezik ki belőlem, nincs egyaltalan rocker külsőm.

És az sem érdekel ha valaki lenézi azt ha valaki szeret elmenni a barátaival iszogatni (nem értem ez miért lenne gáz, nem alkoholisták vagyunk).

Szóval nem sértődök meg, egyszerűen csak nem egymást keressük egy olyan emberrel aki leszólja mások zenei ízlését és lenézi azt aki egy csepp alkoholt is fogyaszt.

2019. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de ha ezen kívül minden passzol
2019. máj. 7. 22:14
 4/12 anonim ***** válasza:
2-es, lol, én is ezeket nyomatom rockeres megjelenés nélkül :D
2019. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék együtt ilyen lenéző bunkóval. Ha jobbnak tartja magát nálam, vagy felsőbbrendűnek az ő ízlését akkor nem egymást keressük. Véleményt lehet kulturáltan is nyilvánítani, nem kell lenéző bunkó módon nyilatkozni.
2019. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"de ha ezen kívül minden passzol"

Dehogy passzol... nézz már mögé a dolognak basszus. Aki ilyeneket mond az baromira lenéz.

2019. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hammerfallt és stratovarioust is hallgattok azért? :)

32/f

2019. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#2vagyok.

Azért ez nem ilyen egyszerű ha ezeken kívül minden passzol. Összefügg. Most csak a zenei ízlést említetted ami egy dolog. De ebben megbúvik az a dolog hogy lehet hogy MINDENBE bele tud kötni amit én szeretek. A zene csak egy pelda. Az meg nem hiányzik hogy idővel mimdenben kötekedjen.

Ha meg nem kötekedős akkor meg mi értelme a zenei ízlémeset is leszólni?

A másik hogy az elejen még lehet hogy csak azt szólja le hogy én hova megyek de késöbb szokott kibukni az hogy megakarja tiltani hogy hova menjek (az ilyen embereknel gyakori hogy ez idővel előjön).

Na erre mondom hogy no thanks.

2019. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

"Na erre mondom hogy no thanks." azért szimatolok némi emo-s vénát. :D

32/f

2019. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmi emo-s véna, 19 éves vagyok, lány a kutya se nézné ki belőlem hogy mit hallgatok mert baromira nem nézek ki úhy csak már nincs kedvem bonyolultabban megfogalmazni a dolgokat:D
2019. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!