Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig a munkájáról és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a munkájáról és a projektjeiről beszél amikor együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel szoktam beszélgetni. Facebookon szokott írni rám, de ott inkább ismerkedünk: megkérdezi, hogy mit csináltam, hogy mit szeretek, sokat érdeklődik rólam, és én is róla, személyesebb dolgokról beszélünk volt hogy csajozós dumákat is szokott bedobni


Mikor összefutunk az utcán, és ugyanabba az irányba megyünk együtt, akkor mindig a munkájáról és a projektjeiről beszél, de annyit, hogy én nem jutok szóhoz.


Randizni még nem voltunk, de fog következni, mert Facebookon elhívott, de időpontot még nem mondott



2019. máj. 10. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Be akar vágódni, de nem értem miért nem kérdez rólad valamit? Ha tetszik neked, tudasd vele, akkor talán alábbhagy ezzel az önfényezéssel.
2019. máj. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Önfényezés...rosszul vagyok az ilyen férfiaktól.
2019. máj. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nem kell ennyiből még leírni.. Egy csomó férfi van ilyenkor stressz helyzetben, vagy zavarban, mit mondjon, mit kérdezzen, van, aki leblokkol, és van aki órákat pofázik magáról..


Akkor tudod majd meg, valóban csak magáról beszél-e folton és ez egy rossz személyiségvonása, vagy csak szimplán így oldja a feszkót, ah elmész a randira. Ha ott is ezt csinálja, akkor sanszos, hogy az első..

2019. máj. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan ember nem kell,akivel néha élőben is összefutunk véletlenül,és erre annyit mer csinálni,hogy neten kér randi időpontot,szerintem ez totál lúzerség.
2019. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Es ezzel mi a baj? Nok nektek mar az is gaz ha a ferfi szereti a munkajat es esetleg meselni is mer rola mikkel foglalatoskodik? Borzalmas tenyleg ..
2019. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért neki kell beszélni? Én megmondanám, hogy inkább beszéljünk másról, mert elzsibbadt az agyam. Akkor lesz érdekes, ha nem tud másról beszélni... Egy kapcsolatban hallgatni is tudni kell, nem csak állandóan nyomni a szöveget.
2019. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fickó retteg a szextől. Még mielőtt nagynehezen nekidurálná magát, stresszben van saját maga előtt és ezt leplezi egyrészt a sok dumájával egyrészt, hogy időt nyerjen, másrészt hogy addig is elterelje a szót a lényegről és tudat alatt még abba ringatja saját magát, hogy így jobban felnézel rá, hogy ő milyen sikeres az életben. Lehet, még várja is azt, hogy te kezdeményezz, ne ő.


Summa-summárum, a fickó fejében, megfordult ám a sex! Nem is hiszed mennyire! Csak ő fél, nem kezdeményez, vár és addig is, játsza, mondja a saját munkáját, sikereit, hogy megmaradjon a láthatatlan védő burokban és tekints rá sikeres férfiként.

2019. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán mert az az egyetlen örömforrása az életében (önmegvalósítás hm?) a nők helyett? :)
2019. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!