Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöttem egy sráccal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy sráccal, de még mindig bizonytalan vagyok, hogy ő-e az igazi. Kicsit elhamarkodtam a "döntést", hogy együtt vagyok vele, vagy ez így normális?

Figyelt kérdés

Sok tapasztalatom még nincs. Egy kapcsolatom volt eddig, de ott minden simán ment. Most viszont bizonytalan vagyok.

Mikor van az a pont, amikor már biztos, hogy nem fog működni?


2019. ápr. 25. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog működni.

Legalábbis én ha ezt éreztem, annak sose lett jó vége, és inkább kiszálltam.

2019. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk, hogy mikor jön el a pont? Ezt vagy te érzed, amikor eljött, vagy a barátod, aki olyankor jelzi neked, hogy vége.


Mi okból vagy bizonytalan? Talán javítható a helyzet, vagy nem, a leírásból nem derült ki semmi.

2019. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik hogy neked már eljött az a pont, mert bizonytalan vagy. Hallgass a megérzésedre...
2019. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még csak 5x találkoztunk eddig. Külsőre nem jön be annyira, de belsőre szinte minden passzol.

Kivéve az anyagiassága.

Emiatt vagyok bizonytalan. Érdemes várni még, míg jobban megismerem?

2019. ápr. 25. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Annyira nem sok ez az 5 találkozás. Nyugodtan mond neki, hogy köszi, de nem. Jobb, mintha még jobban belesodródnál.
2019. ápr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem meg ismerd meg jobban, találkozzatok többször, aztán majd eldől... De addig felesleges volt elhamarkodni és összejönni vele... Most meg dobnád, mert valami nem tetszik... Senki sem tökéletes, Te se.
2019. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%
Igen, ez normális, a nők alapesetben bizonytalanok, nem tudják mit akarnak, elhamarkodják a döntést, és persze ezért a férfi a hibás. Csak a közgáz diploma kötelezőségében biztosak
2019. ápr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5 találkozás után nem jönnék össze senkivel. Meg úgy sem, ha rossz érzéseim vannak vele kapcsolatban.
2019. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!