Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csináltatok olyat, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok olyat, hogy nem mentetek el a randira?

Figyelt kérdés
Megbeszéltetek valakivel, egy első randit és nem jelentetek meg a helyszínen! Volt ilyen? Velem ma esett meg, hogy a csaj nem jött el!
2010. júl. 6. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szó nélkül soha! Annyira azért mindig megtiszteltem a másik felet, hogy lemondtam, ha meggondoltam magam vagy közbejött valami!
2010. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

en is sok lannyal megjartam h nem jott el a randira vagy csak akkor szolt amikor oda ertem (utaztam 250 km autobusszal)


ez van ilyenek a nok es a ferfiak

2010. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon aljas és gerinctelen dolognak tartom
2010. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is az! Legalább egy sms-t küldjön h bocsi de mégse!
2010. júl. 6. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
velem is volt ilyen és majdnem 2 szer is az első. Az volt, hogy direkt elment mellettem látta, hogy ott vagyok de direkt el ment és akkor mondom nem szólok hozzá rohadjon meg de szerintem nem vagyok ronda 186 cm 83 kiló és akkor ezt érdemlem?. Na mindegy és a másik meg az volt, hogy egy debreceni csaj majdnem elhívott magához 450 kilométerre van innen és akkor 90 %, hogy nem akart ki jönni és megkérdeztem tőle mert nem mentem el erre ő ki se mentem volna hülye p*ák
2010. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam már úgy régen, hogy nem mentem el egy randira, mert utolsó pillanatban meggondoltam magam (hallottam ismerőseimtől egy-két dolgot az illetővel kapcsolatban, ami nem tetszett), de azért felhívtam az illetőt, és megmondtam, hogy tárgytalan a dolog.

De az elég bunkó, ha valaki csak egyszerűen nem jelenik meg a randin, és még csak egy sms-t sem képes írni...

2010. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt épp tegnap, de utána elmondta, hogy ő volt a f*sz, de csak azért nemjött mert, nem mert eljönni, félt az egésztől....most adtam neki egy utolsó esélyt hátha...
2010. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én ott voltam a pasi b_szott eljönni, később kiderült, hogy " fél " ...
2010. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
56%

Én egyszer csináltam ilyet, de akkor még csak 15 voltam, most már nem tennék ilyet, belegondolva nekem is szarul esne, ha ezt csinálná velem egy pasi.

22L

2010. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!