Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarna egy nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarna egy nő egy férfival találkozni csak azért, mert még az exbarátjával lakik együtt?

Figyelt kérdés
A kolléganőmet elakartam hívni egy kávéra de a válasza az volt, hogy ez elég trükkös lenne mivel még vele lakik és hogy meglátjuk.

2019. máj. 13. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Talán mert nem az ex barátja?
2019. máj. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom... Engem is zavarn, ha ilyen szinten nem sikerülne rendezni a soraimat. Hiába ex, akkor is. Nekem ez a furcsa része, hogy mi okból laknak még mindig együtt?
2019. máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván még nem oldották meg a költözést, ez nem megy egyik percről másikra. A kérdés az, hogy mit nem lehet ezen megérteni? Meg nem érted meg, minek akarsz vele kávézni? Hiszen már itt nincs meg az összhang… :D
2019. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem költözött el még, mert nem tudná önállóan fizetni a lakbért. Azért nem értem, mert az exbarátja akivel hosszútávú kapcsolata volt és el is jegyezte őt de nem egyszer kijelentette hogy nincs kapcsolata vele már. Szóval ha nincs vele kapcsolatba és csak együtt laknak semmi több akkor miért nem találkozhatna velem?
2019. máj. 13. 09:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért valamilyen szinten jogos, hogy nem akar úgy randizgatni, hogy ezzel az exe tisztában van. Van aki nem is tudja ezt elviselni. Úgy áll hozzá, hogy már nem akar a csajjal együtt lenni, de azért ne legyen már mással se a csaj. Vagy csak sima udvariasság, illik azért tekintettel lenni arra, akivel együtt laksz. Ha mondjuk ő szakított a pasival akkor lehet, hogy nem akarja azzal megbántani, hogy már is mással ismerkedik nyíltan.

Ha meg nem akarjuk minden áron azt feltételezni, hogy jajj de udvarias meg jóindulatú emberek akkor valószínű, hogy még mindig kezelgeti és pénzeli a srác és nem akarja feladni a kényelmes életet.

Nekem egy ilyen "pár" van a környezetemben, a csaj szintén így áll a randizáshoz. Mondjuk őt is kezelgeti még a volt barátja. A srác csajozik folyamatosan mellette, mondjuk a kapcsolat alatt is csalta. De a lány nem megy el randizni mert neeem, az illetlenség és ők tekintettel vannak egymásra. Egyszerűen annyira naív, hogy nem fogja föl, hogy a srác folyamatosan nőzik mellette. "Külön" vannak már vagy fél éve de még mindig nem cuccoltak szét, mert a csajnak nincs pénze (meg szerintem reménykedik is benne, hogy összejönnek újra), a srác meg baromi nagy császárnak érzi magát, hogy csajozgat össze-vissza, de otthon várja az exe aki még mindig lefekszik vele és mossa a szros gatyáit.

2019. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert még nem lépett túl azon a kapcsolaton. Azért valljuk be, így elég nehéz is, hogy minden nap látja. Azért, mert nincsenek már együtt, az nem azt jelenti, hogy már készen is áll újra ismerkedni.
2019. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!