Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen arányban normális a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen arányban normális a meghívás és fizetés?

Figyelt kérdés

Két része van a kérdésnek: Normális e hogy amikor voltam a jelenlegi barátom előtt egy randin a fiúval, haveri találkozásnak éreztem mert kifizettette az 1000 forintos bor felét, 2 alkalommal is. 3 randi (? dunaparton borozgatós este) után megpróbált megcsókolni és nem éreztem férfinak.


A mostani párommal öt hónapja vagyunk együtt, első két randin meghívott, majd visszahívtam és azóta 60-40% az arány. Én diák vagyok ő átlagon bőven felül keres.

Sosincs ebből konfliktusunk, idáig. Nyáron elakar menni sziget fesztiválra, egész hétre, de azt mondja, nem lenne értelme nélkülem, úgyis csak úgy érezné magát jól és felhozta, hogy megveszi nekem a bérletet.

Én ezt teljesen tabunak érzem, 100 ezer forint....nekem ez elboritaná az hatalmi dolgokat a kapcsolatban. Én diploma után is csak tanár leszek, sose engedhetek meg majd magamnak ennyit és ő is tudja, hosszútávra tervezünk.


2019. máj. 14. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Én sem engedném, vegyen neked egy napijegyet, bulizzatok egyet kinn. De egy egész hetet felesleges. Ott kinn lenni is egy vagyon, ezer forint egy sör stb.


Az első sztori amúgy nagyon gáz. Hogy emiatt nem tudsz férfiként nézni valakire, mert ki kellett fizetned, amit ittál. Lehet, hogy az a srác nem keresett átlagon bőven felül, mint a mostani kanod.

Még, hogy a nők nem anyagiasak...


30N

2019. máj. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress egy csóró pasas. Vagy úgy gondolod, hogy le kell mondania örökre nyaralasrol, mindenril,csak mert neked nem lesz pénzed?
2019. máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként.


MINDIG a férfi fizet!

A 3. válaszolónak meg igaza van. Ha folyton görcsölsz, akkor mi lesz? Ő eszik az étteremben, te meg kint megvárod? Ő elmegy bulizni, te meg nem, mert nincs rá pénzed?

NŐ vagy, ő meg FÉRFI(?), ő fizessen! Ez alap!


A partnere vagy, nem a haverja vagy üzletfele, hogy felezgessetek, meg matekozzatok.

HA, majd úgy alakul, akkor egy közös kocsi vagy lakás vétele, az más, ott kemény pénzekről van szó, de gy kaja, vagy buli,...


ÉN mindig koccolom a csajt, ha erősködik a fizetéssel. Annyira gazdag csajom meg még nem volt, hogy "Fizess cica!" módra játsszam a dzsigolót.

2019. máj. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem udvarlásnál a férfi fizessen olyanokat, mint az ital vagy bármi, amit ajándékba szán. Nagyobb, közösen kitalált programokat már viszont lehet, hogy közösen (hacsak nem meglepi ajándék). Ha viszont már komolyabb, akkor úgyis látjátok, kinek mi fér bele, a nő is megérti, hogy mi nem megy erőn felül és olyat nem követel, és akár kicsit ő is udvarolhat így is, de ha az egyik jobban keres, nem kell bűntudatosnak lenni vagy hatalmi harcnak felfogni. Mert ha összeházasodnak (vagy legalább egy a háztartás), akkor csak a közös kassza lesz járható út úgyis. És hozhatja úgy az élet, hogy fordul a kocka (nálunk pl. én kerestem jobban az elején nőként, aztán fordult, aztán most kb. egyenlő). Szóval persze kicsit vízválasztó, de ha hosszú távot látsz az emberben, akkor fogadd el, nem kell ettől örökre megvéve érezned magad, vagy ha igen, hát a társaságod a cseretárgy arra a hétre :) (És még mindig jobb, mint egyedül elengedni:))
2019. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy ha a férfinek fontos vagyok, akkor nem enged engem fizetni, hanem ő állja a számlát.

Akivel feleztünk, arról később mindig kiderült, hogy igazából nem is érdeklem annyira.


Persze, ez csak az én tapasztalatom és véleményem, de én régimódi vagyok, és ebben nőttem fel. És valószínűleg a férfiak is, akikkel normális kapcsolatom volt.

2019. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az előző srácnál én megbántva éreztem magam, mintha nem lennék érdemes nőként egy kis figyelmességre. Szóval csóró srácok kapjátok össze magatokat mert azért első pár randin ki kell mutatni, hogy nem vagytok smucigok. Majdh ha szülési szabadságra megy a nő akkor se akartok neki semmit venni?
2019. máj. 14. 09:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Kerdezovel egyetértek,aki nem hív meg elso randin,azzal nem is lenne több. Az nem úriember. Nem 20.000 forintos vacsorakrol beszelunk,hanem egy pohar italrol kb:D
2019. máj. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Én mikor randizni megyek, nem fogok holmi párezer ft-os borból vagy vacsorából patáriát csinálni. Kifizetem, azt kész. Mit számít? Volt olyan aki ragaszkodott hozzá, hogy a saját részét ő fizesse. Ha fontos neki, legyen úgy, de alapjában véve nem érdekel pár ezer ft. Ha te már most úgy érzed, hogy hatalmi harc, h a párod felajánja h nem akar nélküled szórakozni, s mivel te képtelen vagy kifizetni, ezért ő megteszi, hogy együtt legyetek. Ha ez neked hatalmi harc, akkor nem való neked párkapcsolat. Te tipikusan az a nőszemély vagy, aki miután beadja majd a válást, az utolsó gyufaszálat is 2é törnéd, hogy fele ennek is a tiéd lesz...
2019. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!