Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk, mindenki! Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, mindenki! Most akkor mi a normális, megfelelő hozzáállás egy randi alkalmával, teljesen elbizonytalanodtam?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__45481..


Ezt a kérdést olvasgattam,és annyira nehéz megmondani,hogy mi a helyes,kifogásolhatatlan hozzáállás,egy randi alkalmával,mert nagyon különbözőek a vélemények.....


Csajok szerint,ha a pasi első randi alkalmával nem hívja meg a lányt,egy pár száz forintos ételre,italra:


-sóher,bunkó,sajnálós


Pasik szerint,ugyanebben a helyzetben(a válaszolók véleménye alapján):


- minek fizetgetne,ha nem biztos hogy utána a bnője lesz,van pénze,tud fizetni magának,nem kell ebből problémát csinálni.....



2013. júl. 4. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi elhív egy lányt randizni és nem képes neki fizetni, akkor egy smucig, tuskóval van dolgunk. 23F
2013. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem első randi alkalmával a férfinak kell fizetnie.
2013. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pénz nélkül is képes életben maradni és kommunikálni két ember. Pl.: Elmentünk sétálni, nem ültünk be sehova, hanem leültünk egy parkba és beszélgettünk. Vagy el lehet menni piknikezni is, és akkor mindenki visz kaját magának. Ezernyi lehetőség adott.
2013. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhívja randizni a lányt és nincs pénze ne vigye olyan helyre, ahol költeni kell és elkerüli ezt az egész cécót.. Ha mégis szeretne menni a lány valami fizetős helyre, mondja meg neki, hogy ne haragudj, de nekem erre most nincs pénzem csak a sajátomat tudom állni.. De pl felajánlhatja helyett, hogy egy fagyira viszont szívesen meghívlak.. Gondolom 400Ft csak van nála, ha randira megy.. A lánytól se szép, ha berág mert nincs pénze a pasinak.. Viszont az jogos, hogy ha elviszi valahová, akkor előtte szóljon, ha nem tud a lánynak is fizetni, mert sajnos vagy nem a mai világban valóban úgy illik, sokaknak természetes, hogy ha randizni visz, a pasi fizet.. Ha nincs pénze akkor persze nem baj, de szóljon előre, hogy ne ott érjen kellemetlen meglepetés.. Ezért jobb előre tisztázni a programot.. Én pl azon sem sértődnék meg, ha szeretnék inni egy kávét, neki meg nincs pénze és az övét is én fizetem.. ha nekem van erre pénzem ő szólt, hogy neki nincs és én szeretnék inni,valahogy természetes, hogy meghívom őt is, fizetek neki, hiába ő a férfi.. A lényeg, hogy jól érezzük magunkat.. A randi ismerkedésről szól, az a lényege, hogy jól érezd magad a másikkal, ha pénzt kell számlálgatni, valaki kínosan érzi magát ott ette meg a fene az egészet.. Jobb az ilyen helyzeteket elkerülni vagy felnőtt fejjel elintézni..:) 23/L
2013. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én eleve nem hívok el randira olyan lányt akibe minden elvárás és garancia nélkül ne fektetnék be pár ezer forintot, hogy meghívjam erra-arra.

nyilván ha randi alatt érzékelném, hogy mindenféle vackot összerendel és látnám rajta, hogy direktbe meg akar szivatni akkor a fagyi visszanyal alapon nem fizetnék, inkább eljátszanám, hogy nincs nálam pénz, csak hogy jól megszivassam. de ez elég szélsőséges eset. ha a 650 forintos kínai kaját nem vagy hajlandó kifizetni egy lánynak akkor miért hívod el?

persze itt felmerül a kettős mérce, hogy ha mindenki egyenlő akkor a csajok miért nem fizetnek a randin. rühellem a pénzéhes kis pics*ákat, de úgy gondolom, hogy a belinkelt sztori estében mindenképpen a srácnak kellett volna fizetnie! elvégre is 650 forintos kínairól van szó, tehát nagy valószínűséggel kizárható, hogy a csaj pénzéhes.

ha én csaj lennék biztosan szóba se állnak olyannal aki nem tud belém invesztálni egy menüt... ugyanakkor ha van olyan hülye csaj akkor...

2013. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zoliba' ***** válasza:
ha már olyan helyen randiztok,mint kávézó pizzéria stb,akkor illik meghíni a jányt. Hogy néz az ki,hogy te tolsz egy sajtos sonkást,neki meg odaadodta szélét,meg ihat a sörödől? :) nem kell ilyen helyen randizni elsőnek. Olyan helyre kell menni,ahol kevesen vannak. Egyrészt akkor egymásra tudtok koncentrálni,nem kell megfelelni ilyen-olyan normáknak. A lényeg,h tisztán,ápoltan menjünk,figyelmesek legyünk. Nagyokat kell sétálni ,csavrogni,ekkor az emberek megnyílnak. De egy helyen,ahol vannak 1000en,nem érted a másik szavát,bámulják a képedet stb az nem ok.
2013. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!