Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép emberek szeretnek sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép emberek szeretnek sok fotót készíteni magukról, szeretnek gyönyörködni magukban?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg, hogy folyton fotózkodnak, rengeteg fotót töltenek fel facebookra, vagy instagrammra. Rengeteg szelfit készítenek, szinte minden nap minden élethelyzetben, vonaton, buszon, munkahelyen, suliba, fürdőben, étteremben, buliban, parkban stb.


Ez miért van? Átlagos emberek (vagy csúnyák) általában nem szeretik ha fotózzák őket, csak ha nagyon muszáj készül róluk fotó és egy életben kb annyi fotó készül róluk mint a szép emberekről egy hét alatt.


Szeretnek a szép emberek gyönyörködni magukban, visszaigazolást keresni a fotóban hogy még mindig szépek? Illetve ez biztosítja önbizalmukat, önértékelésüket alapvetően?


Nem irigységből kérdem tényleg, csak kíváncsiságból, hogy a szép emberek miként állnak a fotózkodáshoz.


2019. máj. 14. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy szép vagy átlagos vagyok-e, de én imádok fotózkodni.

De csak okkal. Utazások, túrák, programok során rengeteg fotó készül rólam (emlék), és teszek is fel Instára, amit amolyan virtuális naplónak használok.

2019. máj. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a szép, hanem a nárcisztikus emberek velejárója. Az ilyeneknél valami gáz van. Ahogy azoknál is, akik instán pózolnak folyamatosan.
2019. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2


De szép emberek hajlamosabbak erre nem? Az önimádatra, nárcizmusra?

2019. máj. 14. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Rám azt mondják jó pasi vagyok, de én utálom fotózni magam, szóval szerintem inkább az önbizalomhiányos emberek csinálnak halomra fotókat magukról, akik megerősítésre vágynak.
2019. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Átlagos (mások szerint szép) lány vagyok.

Nem szeretem, ha fényképeznek.

Magam nagyon néha szoktam, annak is "jeles alkalom"-nak kell lennie.

Legutóbb a hajamról készítettem egy képet mosás után, ezt is csak a húgomnak küldtem el üzenetben, hogy köszönöm a hajápolási tippet, amit adott, bevált.

De nem szoktam magam fotózgatni és posztolgatni, mert nem látom értelmét.

Ha látok valami szépet, felhők, szépen vetődő árnyék, virág, táj, épület, akármi, azt képes vagyok azonnal megörökíteni. Az időjárást pl majdnem minden reggel lefotózom ugyanabból az ablakból lassan egy éve már.

De magammal nem tudnám ezt csinálni. Senki nem kíváncsi rá úgyse, én meg ha látni szeretném magam, ott a tükör.

2019. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5


Köszi, hogy megcáfoltad a megfigyeléseim. Én is tévedhetek ezek szerint :)


De azért valamennyire szerintem logikus, hogy akik sokat fotózzák magukat azért többségében szép emberek.

2019. máj. 14. 12:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Növelik csak az egójukat meg bizonygatni, hogy húúú ők aztán bazira jól néznek ki.


És szerintem néha már túl tökéletesnek gondolják magukat.


Főleg azok a kedvenceim akik naponta közös képet tesznek fel a párjukkal együtt és mindig oda írják, hogy így meg úgy szeretem életem szerelme legboldogabb vagyok stb....mi a fenének? ki a facct érdekel?


Néha azt gondolom, hogy csak győzködik magukat...

2019. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!