Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tagadják le a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják le a férfiak, hogy van már gyerekük az előző kapcsolatból/házasságból?

Figyelt kérdés

Adott egy nő, aki olyan férfiakkal ismerkedne, akinek még nincs gyereke. Korrekten elmondja az első randi előtt, nem árul zsákbamacskát.


Majd az x. randin bevallja a férfi, hogy "bocs, hogy hazudtam, de 2 gyerek van az exemtől, az egyik 5, a másik 2 éves."


2019. máj. 17. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Milyen férfiakról beszélsz?

Nem azzal van a baj, hogy gyerekük van vagy teljesen mind 1 mit tagadnának le.

Gerinctelen nudli alakok. Magukat és a tetteik következményeit felvállalni sem merik. A gyerekeket jobban sajnálom.

Az ilyen nem férfi. Ennyi.

2019. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

A nők se mondják el mindig. Nem tök mindegy?

Ezek az emberek is szeretetre vágynak. Talán abban bíznak, hogy ha megszeretik őket, akkor elfogadják majd a gyerekeit is.

2019. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért egy nőnél nehezebb titkolni.
2019. máj. 17. 16:17
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

2-es

Ebben igazad van, de nem az x-edik randin kellene bevallani hogy titkolózott.

Legyen tartása és ne hazudjon. Teljesen mind1 mit titkol. A továbbiakban is hazudni fog bármiről. Az ilyen egy lúzer.

2019. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért, mert könnyen el tudja titkolni. Nem része az életének.

Azt hiszi, mire kiderül, addigra megszereted annyira, hogy ne érdekeljen.

2019. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

Jó, teljesen más szituáció, de ettől függetlenül:

Most randiztam egy lánnyal, sajnos lett egy kis összekapásunk. Nem is beszéltünk pár napig.

Közölte, hogy nem vonzódik hozzám. Amúgy nem vágom, hogy miért kell ezen fent akadni, mert azt mondta, ezzel szembe meg jól érezte magát még is.

Nem első alkalomra alakul ki egyből. Ezt nem lehet siettetni.

Kibékültünk, úgy tűnt, hogy rendbe van minden. Viszont egy ismerősömnek meséltem a dologról és kamu faceről magától kikérdezte a csajt, már mint hogy ismerkedne e az egyik haverjával, meg van e alakulóba neki valami.

Nekem tette a csaj a szépet a jót, hogy nincs harag, meg semmi, de közbe ismerősnek mesélt rólam és elég csúnyán beszélt rólam a hátam mögött.

Most azóta nem is beszélünk már, mert elmondtam neki, hogy tudom mit írt ismerősnek.

Azt nem értem, ha tényleg így gondolkodott rólam, akkor minek beszélgetett velem tovább. Ha szerinted gáz ha egy pasi titkolózik, vagy hazudik, akkor ez mivel jobb?

2019. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rockarc ***** válasza:
65%

Hm, megint egy altalanositas. En nem tagadom le.


43F

2019. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lilla64 ***** válasza:
86%

Azért,mert abban reménykednek,hogy mire kiderül már nem tudsz elszakadni tőle.Főleg,ha megmondod,hogy csak gyerektelenek jöhetnek szóba,természetes,hogy hallgat.

De azért nem minden férfi ilyen

2019. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!