Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találkozik velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találkozik velem? Nem vagyunk már 12 évesek

Figyelt kérdés

Van egy lány(26), én már többször kértem hogy találkozzunk, átmegyek hozzá. Ő ezt nem akarja. Ő világosban, este 6 7 körül ideális neki de nem nála és nem a házuk előtt!

En nagyon sokáig dolgozom szinte 7 óra mire haza érek, és én jóindulattal mondtam hogy elmegyek hozzá mert gyereke is van. Azt mondta ki nem tud jönni mert felkel a gyerek a kutyaugatásra, be nem mehetek mert biztos csak azt akarom.

Mondtam neki találkozzunk, és aztán én is kérek egy szabadnapot és menjünk el 3asban valahova.

23F


2019. máj. 18. 06:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat en gyanakodnek hogy valamit titkol.Persze en se orulnek ha elso talin rogton a lakasomba akarna jonni a pasi...

De hogy ennyire azt akarja h elkeruld a hazad az erdekes..en elgondolkodnek azon hogy van valakije.

Ez meg hogy 7ig dolgozol..azert nem mindennap?!

Hivd el akkor egy olyan napon amikor nem dolgozol mashova es akkor nem mondhatna nemet😊

2019. máj. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem 23 évesen már lehetne annyi tapasztalatod, hogy tudd: nem érdemes olyan nő után futni, aki még egy normális "nem"-et sem mond, hanem sumákol.
2019. máj. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Otthon van apuka is.
2019. máj. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

A nőnek igaza van! Első randi egy idegennel: kizárólag világosban, nyilvános helyen.

Aki egy idegent este felenged a lakására, az finoman fogalmazva óvatlan. Azt se kell tudnod, hogy hol lakik. Akit zaklatott már pasi egy randi után, az pontosan tudja, hogy miről beszélek.

Itt veled van gond, ha ezt nem érted meg. Egyébként meg minek neked kapcsolat, ha annyi időt nem tudsz szánni a nőre, hogy elhívd kávézni? Máskor is csak arra lenne időd, hogy munka után este felugrasz hozzá. Igazán minőségi közös program.

2019. máj. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!